مهمان گرامی خوش آمدید، جهت عضویت در سایت و دسترسی به کلیه امکانات آن لطفاً کلیک کنید
Bill Pearl، جسمی آهنی با قلبی رئوف
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1
    عضو فعال و صمیمی تالار
    تشکر 2,403 بار در 322 پست

Smile Bill Pearl، جسمی آهنی با قلبی رئوف

اگر هنوز کسانی هستند که معتقداند ورزشکاری حرفه‌ای بدون مصرف گوشت دشوار یا ناممکن است، احتمالا بعد از آشنایی با Bill Pearl تغییر عقیده خواهند داد! Bill ورزشکار است، آن هم از سنگین‌ترین ورزش‌ها، یعنی بدن سازی حرفه‌ای! آیا برای چنین ورزش سنگینی ضرورتا باید گوشت مصرف کرد؟ Bill که در طی بیش از دو دهه در چندین مسابقهء پرورش و زیبایی اندام قهرمان شده و در سال ۱۹۷۱ لقب Mr. Universe را از آن خود کرد نظر دیگری دارد! به عقیدهء این مرد آهنی مصرف گوشت نه تنها در ورزش‌های سنگین از جمله بدن سازی مفید نیست، بلکه در طولانی مدت اثرات مخرب دارد. به عقیدهء Bill هیچ ضرورتی به قتل و مصرف بدن دیگر حیوانات نیست وقتی می‌توان پروتئین لازم برای ورزش‌های سنگین را از طرق بهتر و البته سالم‌تر تهیه نمود.

وقتی سرانجام بعد از رقابت با ده‌ها شرکت کننده از نقاط مختلف جهان، Bill عنوان Mr. Universe را از آن خود کرد بیش از ۲۴۲ پوند وزن داشت و دور بازو‌هایش ۲۱ اینچ ضخامت داشت! او که سال‌ها پیش مصرف استروید را ترک کرده بود تمام این عضلات و ماهیچه‌ها را با مصرف پروتئین‌های گیاهی و غیرگوشتی پرورش داده بود! برای دیگر شرکت کنندگان مسابقه و داوران تغریبا غیرقابل باور بود، ولی این مرد آهنی با قلبی رئوف به همگان ثابت کرد برای داشتن اندامی زیبا، و برای موفقیت در ورزش پرورش اندام، هیچ نیاز و ضرورتی به کشتار و مصرف جسم حیوانات وجود ندارد. و موفقیت Bill به همینجا ختم نشد! او سه دورهء دیگر در طی سال‌های آینده، مجددا عنوان Mr. Universe را از آن خود کرد!

امروزه Bill یک مربی پرورش اندام مجرب است و باشگاه زیبایی اندام خود را دارد، که در آنجا به جوانان مشتاق این ورزش آموزش می‌دهد. او می‌گوید: «با این رژیم غذایی که برگزیدم، هر سال که می‌گذرد احساس بهتری دارم! حس می‌کنم سالم و سالم‌تر می‌شوم. ترک مصرف گوشت برای من هم از لحاظ فیزیکی و هم روحی بسیار مفید بود. بعد از ترک مصرف گوشت شما ناخواسته مهربان‌تر می‌شوید، چه نسبت به انسان‌ها، و چه نسبت به دیگر موجوداتی که همراه با شما بر روی این کرهء خاکی می‌زیند. من چهار دوره قهرمان جهان شدم بدون اینکه گوشت بخورم. خیلی از مردم نمی‌توانند این را باور کنند. آن‌ها فکر می‌کنند برای داشتن بازوهایی قطور شما باید حتما گوشت بخورید، در صورتیکه اصلا اینطور نیست. بگذارید من برایتان بگویم. هیچ چیز جادویی‌ای در گوشت نیست که شما را قهرمان کند! تمام آنچه در گوشت است را می‌توانید در غذاهای دیگر نیز بدست آورید.»

vegetarianbodybuilder.com
    ترجمه: ناپلئون

گوشت پر از انرژی های منفی رنج و درد و دلهره ای هست که حیوانات در زمان کشته شدن داشتند. این انرژی های وحشتناک و مخرب را وارد سیستم گوارشی خود نکنید!
    گوشت عامل اکثر بیماریهای کشندهء دنیاست، و این مطلب را نه ما گیاهخواران ، بلکه خود پزشکان همه چیزخوار هم تصدیق می کنند ! پس بیماری نخورید!

2. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما ناپلئون برای ارسال این پست سودمند:

baher (05-11-2011),lone wolf (05-11-2011),Texas (06-11-2011),The Almighty (07-11-2011),yasaman1178 (05-11-2011)

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

اکنون 1 کاربر در حال مطالعه مبحث هستند (0 عضو و 1 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
ساعت 07:06 بر حسب GMT +3.5 می باشد. Powered by: vBulletin Version 4.2.1 vBFarsi Language Pack Version 4.2
Forum Modifications By Marco Mamdouh مطالب درج شده توسط کاربران بیانگر نظر شخصی آنها بوده و ممکن است همسو با اهداف و دیدگاه های مدیریت سایت نباشد. تمامی مطالب و مقالات ارائه شده فقط جنبه اطلاع رسانی دارند.