نقل قول نوشته اصلی توسط لوتوس نمایش پست ها
سلام به شما عزیزان که باعث و بانی راه اندازی این سایت شده اید . من چندین بار شروع به خام خواری کرده ام هربار بمدت های متفاوت 1 ماه . 3 ماه . 2 روز . 1هفته ولی دوباره آن را رها کرده و به روش قبلی برگشته ام و به نظرم علت این بوده که برنامه یا محل و یا شخصی را برای مشاوره در مواقع نیاز سراغ نداشته ام . علت تصمیم من برای خام خواری این است که گذشته ازاین که معتقد هستم انسان دندان گوشت خوار نداردو شفقت و رحم به حیوانات باید ازاصول اخلاقی هر انسانی باشد . خام خواری با سیستم بدنی من بسیار سازگاراست و زمانی که خام خواری میکنم احساس سلامت و راحتی دارم . الان یک هفته است که باز خام خواری را شروع کرده ام چند پرسش دارم که تقاضا دارم جواب دهید . 1 - من پوکی استخوان شدید دارم و دکتر دارو داده و به توصیه اش باید روزی 2 لیوان هم شیر یا ماست بخورم . آیا با شروع خام خواری با داروهای پوکی استخوان جه کنم آنها را ادامه بدهم یا قطع کنم؟ 2 - من چربی خون و کلسترول بالا دارم و ldl بالا آیا باید داروهای چربی را بخورم یا خیر؟ 3- آیا درشیراز انجمنی هست که بتوان به آنجا مراجعه کرد ؟ چون وجود چنین انجمن هایی باعث دلگرمی و پشتکار بیشتر افرادی است که شروع به خام خواری میکنند. 4- آیا درشیراز رستوران خام خواری وجود دارد ؟ چون در بسیاری از موارد نیاز به رستوران و خوردن یک غذای خام خواری خوب و خوش مزه واقعا احساس میشود . با تشکر و قدردانی از زحمات شما .

ضمن خوش آمد به شما دوست عزیز و آرزوی سلامتی و موفقیت،برای سوالاتتون بخش های زیر رو مطالعه کنید و اگر سوالی بود لطفا مطرح کنید:

دکتر فورمن: پیشگیری از پوکی استخوان

کنترل میزانhdl و ldl خون ، تنها با تغذیه گیاهی امکان پذیر است

انجمن خام گیاه خواری در شیراز