مهمان گرامی خوش آمدید، جهت عضویت در سایت و دسترسی به کلیه امکانات آن لطفاً کلیک کنید
لطفا پزشک مشاور معرفی کنید!
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
Like Tree3Likes
  • 2 Post By baher
  • 1 Post By رامين

موضوع: لطفا پزشک مشاور معرفی کنید!

عضو انجمن
    تشکر 12 بار در 3 پست

پیش فرض لطفا پزشک مشاور معرفی کنید!

با توجه به سخت بودن دسترسی به دکتر زرین آذر (در سفر هستن و پاسخ نمیدن) و دکتر بسکی (فقط ماهی یکبار گردهمایی عمومی دارن) عزیز ، از دوستان خواهش میکنم برای مشاوره و ویزیت حضوری، اگه پزشک گیاهخوار خوبی میشناسن ،ممنون میشم معرفی کنن، به شدت نیاز به مراجعه دارم
    حدود دو سال هست که گیاهخوار وجترین هستم،انگیزه من عشق به حیوانات بوده و هست،ولی بعد از اینهمه مدت،نه تنها وزنم کم نشده بلکه بدجور هم چاق شدم و شکم آوردم!
    الته تا الان رژیمم غیر اصولی بوده و میخوام برای درمان چاقیم موقتا رژیم خام گیاهی بگیرم
    و نیاز دارم به مشاوره حضوری
    لطفا راهنماییم کنید

2. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما imanalwayswinner برای ارسال این پست سودمند:

baher (01-09-2013),farzaneh (02-09-2013),Shadow (02-09-2013),Texas (13-09-2013),نسیم م. (10-09-2013),yasaman1178 (01-09-2013)

(ADMIN //Super Moderator ) مدیر ارشد تالار . بخش اندیشه و سلامت
    تشکر 5,705 بار در 913 پست

درود
    شما می توانید از روش های زیر در رابطه تغذیه و سلامتی خود مشاوره بگیرید::
    1- انجمن تغذیه طبیعی (تلفنی یا حضوری)
    445804556
    2- از طریق دکتر زرین آذر که ایشون سوال های مطرح شده را 4-5 روزه به طور حتم پاسخ می دهند.(و در همین زمینه نیز به سوالات زیادی پاسخ داده اند.)
    http://vegankind.ir/index.php/compon...st/category/92
    3- و پزشکان تغذیه ای که در زمینه تغذیه گیاهی متخصص هستند
    مثل دکتر صالحی

88487685
    و چیزی که تجربه شخصی بنده هست برای کاهش وزن باید تغذیه منظم گیاهی بصورت 70 درصد خام و 30 درصد پخته داشته باشید.

Shadow and Texas like this.
    There is always a hope

4. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما baher برای ارسال این پست سودمند:

farzaneh (02-09-2013),Führer (01-09-2013),Shadow (02-09-2013),Texas (13-09-2013),نسیم م. (10-09-2013),yasaman1178 (01-09-2013),سروش (04-09-2013)

عضو انجمن
    تشکر 12 بار در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط baher نمایش پست ها
    درود شما می توانید از روش های زیر در رابطه تغذیه و سلامتی خود مشاوره بگیرید:: 1- انجمن تغذیه طبیعی (تلفنی یا حضوری) 445804556 2- از طریق دکتر زرین آذر که ایشون سوال های مطرح شده را 4-5 روزه به طور حتم پاسخ می دهند.(و در همین زمینه نیز به سوالات زیادی پاسخ داده اند.) http://vegankind.ir/index.php/compon...st/category/92 3- و پزشکان تغذیه ای که در زمینه تغذیه گیاهی متخصص هستند مثل دکتر صالحی 88487685 و چیزی که تجربه شخصی بنده هست برای کاهش وزن باید تغذیه منظم گیاهی بصورت 70 درصد خام و 30 درصد پخته داشته باشید.
    ممنونم از پاسختون،، واقعا نیاز دارم که حضوری مراجعه کنم ، امیدوارم بتونم وقت بگیرم،،، برام مساله ای نیست حتی اگر لازم باشه صد در صد خام گیاهخواری رو پیش بگیرم، از دوستان دیگه هم خواهش میکنم اگه پزشک خاصی رو میشناسن که میتونم حضوری خدمتشون برم معرفی کنن...

6. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما imanalwayswinner برای ارسال این پست سودمند:

baher (03-09-2013),Shadow (04-09-2013),Texas (13-09-2013),نسیم م. (10-09-2013),yasaman1178 (04-09-2013)

Junior Member
    تشکر 35 بار در 9 پست

پیش فرض : لطفا پزشک مشاور معرفی کنید!

ايمان جان بخاطر اينكه تصميم گرفتي خام گياه خوارمطلق باشي به شما تبريك ميگم در خصوص ملاقات حضوري به شما جناب آقاي دكتر فرخي رو معرفي ميكنم ايشان 12 سال هست كه خامگياهخوار هستند با آرزوي موفقيت در تمامي مراحل زندگيتان

RRNeda likes this.

8. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما رامين برای ارسال این پست سودمند:

baher (08-09-2013),Shadow (09-09-2013),shahram (10-09-2013),Texas (13-09-2013),نسیم م. (10-09-2013),yasaman1178 (08-09-2013)

عضو انجمن
    تشکر 6 بار در 3 پست

من یک خام گیاه خوار هستم . چند ماهیست که مادرم هم که خام گیاهخوار شده ولی نمیداند با بیماریهای متعددی که دارد کدام یک از داروها لازم است کدام یک نه. بنابراین احتیاج به متخصص خامگیاه خوار در تهران را دارد . با غیبت من که در خارج از ایران هستم و با توصیه اشتباه نزدیکان در شک وشبه درستی این راه خامگیاهخاری را ترک کرده و وضع سلامتی او وخیمتر شده ،و در این حالت ترس من اینست که در گمگشتگی روحی به افسردگی دچار شود. از حر تطریق (تماس با سایت وامیل خانم دکتر زرین آذر، سایت شما و دیگر سایتها و انجمن خانم حسینی ) سعی کردم این مسله رااز راه دور (در اروپا) حل کنم اما نتیجه ای ندارد به این دلیل که من نمیتوانم از راه دور تمام بیماریها وعوارض انهارا بطور عینی بازگو کنم مگر خودش در حضور یک متخصص دلسوز ، در حال حاضر وضع او بدتر شده تا حدی که ناچار به عمل جدیدی در این قصابخانهای مدرن شده ،وضع روحهی خوبی هم ندارد. از شما که دست اندر کار هستید خواهش میکنم اگر متخصص تغذیه خام خوار در تهران میشناسید به من معرفی کنید. اگر خود شما متخصص در تهران هستید چه بهتر. با آرزوی موفقیت و سر بلندی شما وهمه خامگیاهخواران. متشکرم

شهریار شیرنیا از میلان

10. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما shahriar برای ارسال این پست سودمند:

Shadow (02-10-2013),Texas (01-10-2013)

عضو انجمن
    تشکر 6 بار در 3 پست

پیش فرض ارسال پاسخ به موضوع: لطفا پزشک مشاور معرفی کنید!

این سوال شما احتیاج خاصی به پزشک خام گیاهخوار ندارد اشکال اینجاست که شما اگر فقط گیاهخوار باشید مصرف شکر یا شیرینی جات ،نمک، تخم مرغ ولبنیات را دارید . بعلاوه انواع پخته جات ،که گرچه گوشتی نیستند ولی غذاییت یا غذاییت کامل ندارند، چون در دمای بالای 60 درجه تمامی مواد زنده در گیاهان یا میوه جات از بین میروند . درمان معضل شما بطور خیلی ساده ا ینست که این موارد را بطور کامل حذف کنید(مصرف مینیمم نمک به طور استثنا میتونه جایز باشه). نتیجه آن را به زودی میبینید یک دوره برون زدایی خواهید داشت ولی این نشانه بهبود است نه یک عارضه . توصیه میکنم کتابهای در مورد خام گیاهخواری را مطالعه و روشهای علمی ساده انها را به کار ببرید. اینترنت میتواند به خاطر اطلاعات بیش از حد گمراه کننده نیز باشد ولی کتاب نه. 99 در صد از امراض ما ناشی از مطلع نبودن ویا اطلاعات غلط داشتن ماست .

12. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما shahriar برای ارسال این پست سودمند:

baher (01-10-2013),Shadow (02-10-2013),Texas (01-10-2013)

عضو فعال و صمیمی تالار
    تشکر 2,429 بار در 344 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    من یک خام گیاه خوار هستم . چند ماهیست که مادرم هم که خام گیاهخوار شده ولی نمیداند با بیماریهای متعددی که دارد کدام یک از داروها لازم است کدام یک نه. بنابراین احتیاج به متخصص خامگیاه خوار در تهران را دارد . با غیبت من که در خارج از ایران هستم و با توصیه اشتباه نزدیکان در شک وشبه درستی این راه خامگیاهخاری را ترک کرده و وضع سلامتی او وخیمتر شده ،و در این حالت ترس من اینست که در گمگشتگی روحی به افسردگی دچار شود. از حر تطریق (تماس با سایت وامیل خانم دکتر زرین آذر، سایت شما و دیگر سایتها و انجمن خانم حسینی ) سعی کردم این مسله رااز راه دور (در اروپا) حل کنم اما نتیجه ای ندارد به این دلیل که من نمیتوانم از راه دور تمام بیماریها وعوارض انهارا بطور عینی بازگو کنم مگر خودش در حضور یک متخصص دلسوز ، در حال حاضر وضع او بدتر شده تا حدی که ناچار به عمل جدیدی در این قصابخانهای مدرن شده ،وضع روحهی خوبی هم ندارد. از شما که دست اندر کار هستید خواهش میکنم اگر متخصص تغذیه خام خوار در تهران میشناسید به من معرفی کنید. اگر خود شما متخصص در تهران هستید چه بهتر. با آرزوی موفقیت و سر بلندی شما وهمه خامگیاهخواران. متشکرم

شهریار شیرنیا از میلان

شما می توانید از روش های زیر در رابطه تغذیه و سلامتی خود مشاوره بگیرید::
    1- انجمن تغذیه طبیعی (تلفنی یا حضوری)
    445804556
    2- از طریق دکتر زرین آذر که ایشون سوال های مطرح شده را 4-5 روزه به طور حتم پاسخ می دهند.(و در همین زمینه نیز به سوالات زیادی پاسخ داده اند.)
    http://vegankind.ir/index.php/compon...st/category/92
    3- و پزشکان تغذیه ای که در زمینه تغذیه گیاهی متخصص هستند
    مثل دکتر صالحی

88487685

"I am in favor of animal rights as well as human rights. That is the way of a whole human being."
    —Abraham Lincoln

14. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Texas برای ارسال این پست سودمند:

baher (02-10-2013),Shadow (02-10-2013)

عضو انجمن
    تشکر 3 بار در 2 پست

با سلام خدمت سروران گرام
    دوستان پدر بنده دارای بیماری قند و ارتروز گردن از حدود 30 سالگی می باشد اما سابقه فشار خون و کم توانی یا سستی و عدم تعادل نداشت تا اینکه حدود 1 سال پیش یک ماشین در پیاده رو به پدرم میزند البته خدارو شکر سرعت زیادی نداشته و جراحتی وارد نشد اما بعد از این ماجرا مشکلات شروع شد بعد از این اتفاق دچار فشار خون شدید شد که در حال حاضر روزی دو عدد قرص ضد فشار قوی مصرف میکنه همچنین قند پدر که تا قبل از این ماجرا با قرص کنترل میشد به انسولین تبدیل شد از حدود 3 ماه پیش هم که دچار تیروئید شد و از همان موقع نوسان شدید قند که از 250 پائین تر نمیاد و گردن درد شدید که به عضلات دست میزند کلی هم دکتر رفتیم ولی از این دکتر ها که همه کاره هستن غیر از طبیب انتظاری نمیشه داشت فقط یه آزمایش مینویسن از سر خودشون باز میکنن ولی تمامی این مشکلات یک طرف دوستان اما مشکل اصلی که مارو نگران میکنه سستی کم توانی عدم تعدل ضعف شدید هست که انواع آزمایشات ، mri ، نوار مغز ، اکو ، نوار قلب هم گرفتیم اما هیچ کدام مشکلی را نشان نداد اما روز به روز حال عمومی پدر بدتر میشه دوستان اگر راهنمایی بفرمائید که یا حدثی در این رابطه دارین . یا معرفی به دکتری دلسوز و مجرب ممنون میشم
    یه سوال دیگه هم دارم اگر آدرس مطب دکتر بسکی ، خانم حسینی و دکتر شجا الدین فرخی به خصوص دکتر فرخی که در آمل هستن چون ما هم در مازندران هستیم و دسترسی به تهران مشکل هست را بفرمائید بسیار ممنون میشم
    با سپاس و تشکر

16. تشکرها از این نوشته :

mojtaba79 (12-03-2017)

عضو انجمن
    تشکر 0 بار در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط رامين نمایش پست ها
    ايمان جان بخاطر اينكه تصميم گرفتي خام گياه خوارمطلق باشي به شما تبريك ميگم در خصوص ملاقات حضوري به شما جناب آقاي دكتر فرخي رو معرفي ميكنم ايشان 12 سال هست كه خامگياهخوار هستند با آرزوي موفقيت در تمامي مراحل زندگيتان
    دكتر فرخي شماره تماس يا ادرسش روكسي. داره ممنون

(ADMIN //Super Moderator ) مدیر ارشد تالار . بخش اندیشه و سلامت
    تشکر 5,705 بار در 913 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RRNeda نمایش پست ها
    دكتر فرخي شماره تماس يا ادرسش روكسي. داره ممنون
    ایشون در فیس بوک حضور دارند اسمشون رو سرچ کنید می تونید باهاشون در ارتباط باشید.

There is always a hope

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

اکنون 1 کاربر در حال مطالعه مبحث هستند (0 عضو و 1 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
ساعت 22:56 بر حسب GMT +3.5 می باشد. Powered by: vBulletin Version 4.2.1 vBFarsi Language Pack Version 4.2
Forum Modifications By Marco Mamdouh مطالب درج شده توسط کاربران بیانگر نظر شخصی آنها بوده و ممکن است همسو با اهداف و دیدگاه های مدیریت سایت نباشد. تمامی مطالب و مقالات ارائه شده فقط جنبه اطلاع رسانی دارند.