مهمان گرامی خوش آمدید، جهت عضویت در سایت و دسترسی به کلیه امکانات آن لطفاً کلیک کنید
نیاز به متخصص تغذیه در تهران
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
    Junior Member
    تشکر 14 بار در 9 پست

Exclamation نیاز به متخصص تغذیه در تهران

سلام.
    دوستان عزیز لطفاً اگه متخصص تغذیه ای رو میشناسید که بتونه دستورات غذایی مربوط به گیاه خواری بده (صرفاً برای گیاهخوارن) به من معرفی کنید.
    خیلی واجبه که هر چه سریع تر به یک متخصص مراجعه کنم چون واقعاً نمی دونم واسه ویتامین ها و مواد غذایی لازم چه چیزهایی باید بخورم.
    ممنون

The Humanity Is Already Dead

2. تشکرها از این نوشته :

baher (30-04-2015)

(ADMIN //Super Moderator ) مدیر ارشد تالار . بخش اندیشه و سلامت
    تشکر 5,705 بار در 913 پست
    There is always a hope

4. تشکرها از این نوشته :

amirkia (30-04-2015)

عضو فعال
    تشکر 69 بار در 49 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkia نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان عزیز لطفاً اگه متخصص تغذیه ای رو میشناسید که بتونه دستورات غذایی مربوط به گیاه خواری بده (صرفاً برای گیاهخوارن) به من معرفی کنید.
    خیلی واجبه که هر چه سریع تر به یک متخصص مراجعه کنم چون واقعاً نمی دونم واسه ویتامین ها و مواد غذایی لازم چه چیزهایی باید بخورم.
    ممنون
    دوست عزیز به نظر من هرکسی باید خودش دکتر خودش باشدمگر درطبیعت حیوانات دکتر تغذیه دارندوایا دائم نگران کمبود کلسیم وپروتیئن وغیره هستنداگر انسان راه طبیعت را پیش بگیردوطبیعی تروساده ترتغذیه کندسالمتر می مانداگر شما از انواع سبزیجات ومیوه جات ومغزیجات وجوانه هابه اندازه کافی بخوریدفکرنمیکنم مشکلی پیدا کنید.

6. تشکرها از این نوشته :

amirkia (30-04-2015)

Junior Member
    تشکر 14 بار در 9 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tooka نمایش پست ها
    دوست عزیز به نظر من هرکسی باید خودش دکتر خودش باشدمگر درطبیعت حیوانات دکتر تغذیه دارندوایا دائم نگران کمبود کلسیم وپروتیئن وغیره هستنداگر انسان راه طبیعت را پیش بگیردوطبیعی تروساده ترتغذیه کندسالمتر می مانداگر شما از انواع سبزیجات ومیوه جات ومغزیجات وجوانه هابه اندازه کافی بخوریدفکرنمیکنم مشکلی پیدا کنید.
    حق با شماست ولی من واقعاً نمی دونم چه میوه ها و سبزیجاتی رو باید بخورم تا مواد غذایی لازم به بدنم برسه. من قبلاً گوشتخوار بودم و خیلی بد غذا، شاید یه متخصص تغذیه بتونه کمک کنه بهم که چه سبزیجاتی رو به صورات روزانه و چه مقدار مصرف کنم.

Junior Member
    تشکر 14 بار در 9 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط baher نمایش پست ها
    این تاپیک رو خونده بودم ولی ظاهراً ایشون صرفاً گیاهخوار نیستند (طبق پستهای گذاشته شده)

عضو فعال
    تشکر 69 بار در 49 پست

تا آنجایی که من میدونم خانم دکترراهبه شاکر حسینی روش خامگیاهخواری رادرزندگی پیش گرفته اند.خودشان دریک فیلمی که من ازشان دیدم گفتندوچندماه پیش دریک گفتگوی تلویزیونی ازگیاهخواری دفاع کرده اند.

10. تشکرها از این نوشته :

amirkia (01-05-2015)

عضو فعال
    تشکر 69 بار در 49 پست

درپستهای ارسال شده منظورشان همه دکترهای متخصص تغذیه است نه دکتر شاکر حسینی .

12. تشکرها از این نوشته :

amirkia (01-05-2015)

مدیر تالار
    تشکر 633 بار در 267 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tooka نمایش پست ها
    حیوانات لیست غذاهاشون رو انتخاب نمی کنند. آنها همان غذایی را می خورند که قرن هاست اجدادشان می خورده اند. وقتی نیازی به انتخاب نباشه نیازی به آگاهی هم نیست. برعکس وقتی بخواهید انتخاب کنید باید آگاهانه انتخاب کنید وگرنه ممکنه اشتباه کنید.
    برای همین مقایسه با حیوانات اینجا یک قیاس مع الفارق است.

کسی که می خواهد یک رژیم غذایی کاملا جدید و فوق العاده محدود مثل خام گیاهخواری رو پیش بگیره باید آگاهی کافی داشته باشه وگرنه به راحتی می تونه دچار انواع مشکلات ناشی از برنامه ریزی غلط غذایی بشه. آگاهی یا از طریق مطالعه یا از طریق مشورت با یک متخصص به دست میاد.
    پس لطفا در توصیه تغذیه ای به مردم با مسئولیت رفتار کنید و از گمانه زنی خودداری کنید.

14. تشکرها از این نوشته :

amirkia (01-05-2015)

عضو فعال
    تشکر 69 بار در 49 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط giak نمایش پست ها
    حیوانات لیست غذاهاشون رو انتخاب نمی کنند. آنها همان غذایی را می خورند که قرن هاست اجدادشان می خورده اند. وقتی نیازی به انتخاب نباشه نیازی به آگاهی هم نیست. برعکس وقتی بخواهید انتخاب کنید باید آگاهانه انتخاب کنید وگرنه ممکنه اشتباه کنید.
    برای همین مقایسه با حیوانات اینجا یک قیاس مع الفارق است.

کسی که می خواهد یک رژیم غذایی کاملا جدید و فوق العاده محدود مثل خام گیاهخواری رو پیش بگیره باید آگاهی کافی داشته باشه وگرنه به راحتی می تونه دچار انواع مشکلات ناشی از برنامه ریزی غلط غذایی بشه. آگاهی یا از طریق مطالعه یا از طریق مشورت با یک متخصص به دست میاد.
    پس لطفا در توصیه تغذیه ای به مردم با مسئولیت رفتار کنید و از گمانه زنی خودداری کنید.
    من حرف شما راکاملا قبول دارم.من خودم برای تغذیه درست از کتابهای زیادی کمک گرفته ام.به صورت کلی به این دوستمان جواب دادم.

16. تشکرها از این نوشته :

amirkia (01-05-2015)

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

اکنون 1 کاربر در حال مطالعه مبحث هستند (0 عضو و 1 مهمان)

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
ساعت 22:55 بر حسب GMT +3.5 می باشد. Powered by: vBulletin Version 4.2.1 vBFarsi Language Pack Version 4.2
Forum Modifications By Marco Mamdouh مطالب درج شده توسط کاربران بیانگر نظر شخصی آنها بوده و ممکن است همسو با اهداف و دیدگاه های مدیریت سایت نباشد. تمامی مطالب و مقالات ارائه شده فقط جنبه اطلاع رسانی دارند.