مهمان گرامی خوش آمدید، جهت عضویت در سایت و دسترسی به کلیه امکانات آن لطفاً کلیک کنید
تغذیه با پرانا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
Like Tree2Likes
  • 2 Post By سروش

موضوع: تغذیه با پرانا

عضو انجمن
    تشکر 69 بار در 24 پست

Lightbulb تغذیه با پرانا

هوا خوار کسانی هستند که با انرژی پرانا یا همان انرژی بیکران هستی وصل شده اند به نظرم بهتره یه بخش از انجمن را بدین موضوع اختصاص دهیم و یه بخش جدید براش باز شود...
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  1185573_638315359524069_1406354461_n.jpg
مشاهده: 33
حجم:  57.5 کیلو بایت

DiakoFeiz and نارین like this.

2. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما سروش برای ارسال این پست سودمند:

Bahman7 (05-01-2015),DiakoFeiz (10-12-2014),ehsan55 (11-12-2014)

(ADMIN //Super Moderator ) مدیر ارشد تالار . بخش اندیشه و سلامت
    تشکر 5,705 بار در 913 پست

اگر مطلب علمی و بدور از خرافه و موهوم در این زمینه دارید می تونید در همین تاپیک به آنها اشاره کنید.

There is always a hope

مدیر تالار
    تشکر 633 بار در 267 پست

داستان های مرتاض ها و جن گیرها چه ربطی به وگنیسم داره؟!

عضو انجمن
    تشکر 69 بار در 24 پست

مطلب و موضوع در این مورد زیاد هست متاسفانه تمام کتابهایی که مستقیم در این کورد چیز هایی گفته اند به فارسی ترجمه نشده اند
    برای آشنایی میتونین به این آدرس رجوع کنین http://suprememastertv.com/per/bbs/b...A7%D8%B1%DB%8C
    تو این سایت مصاحبه با افرادی که با پرانا زندگی میکنن زیاد هست.کاش حضوری همدیگر رو میدیدیم اونطور خیلی راحت میشد توضیح در این مورد میدادم

6. تشکرها از این نوشته :

Bahman7 (05-01-2015)

عضو انجمن
    تشکر 69 بار در 24 پست

در مورد جن گیر ها من که چیزی نگفتم در مو رد انرژی گفتم که مستقیما به موضوع تغذیه ربط داره .وگنیسم رژیم پاک تری نسبت به گوشتخواری است پرانا انرژی خالص و بدون واسطه هست و برای دریافتش نیاز به چاکرا های فعال و باز داره.
    دنیا از انرژی هست و بحث این انجمن هم انرژی پاک هست و پرانا هم انرژی خالص هست.
    فرق پرانا اینه که برای بدست آوردنش نیاز به مراقبه و تسلط بر انرژیهای درون هست
    امیدوارم بتونم کمکی در آگاهی از پرانا کنم.اگه سوالی بود خوشحال میشم کمک کنم...

نام:  sama_507478159265495_77107564_n.jpg
مشاهده: 31
حجم:  34.3 کیلو بایت

8. تشکرها از این نوشته :

Bahman7 (05-01-2015)

مدیر تالار
    تشکر 633 بار در 267 پست

پرانا انرژی خالص و بدون واسطه هست
    اسب تک شاخ هم اسبی است که یک شاخ وسط سرش دارد.

از این تعاریف متافیزیکی زیاد میشه کرد.

مهم اینه که چه شواهد علمی برایش دارید؟
    جواب روشنه: هیچی

این داستان پردازی های مرتاض های هندی درباره پرانا همان قدر علمی هستند که داستان باستانی دیگه درباره اسب تک شاخ و پری دریایی.

هر موقع تونستید با پرانا یک چراغ قوه رو روشن کنید اون موقع اسمش رو «انرژی»‌ بگذارید. وگرنه دارید از اسم «انرژی» سوءاستفاده می کنید تا مهملاتی رو با رنگ و لعاب علمی رو به خورد مردم بدهید.

عضو انجمن
    تشکر 69 بار در 24 پست

پیش فرض پرانا

نقل قول نوشته اصلی توسط giak نمایش پست ها
    اسب تک شاخ هم اسبی است که یک شاخ وسط سرش دارد.

از این تعاریف متافیزیکی زیاد میشه کرد.

مهم اینه که چه شواهد علمی برایش دارید؟
    جواب روشنه: هیچی

این داستان پردازی های مرتاض های هندی درباره پرانا همان قدر علمی هستند که داستان باستانی دیگه درباره اسب تک شاخ و پری دریایی.

هر موقع تونستید با پرانا یک چراغ قوه رو روشن کنید اون موقع اسمش رو «انرژی»‌ بگذارید. وگرنه دارید از اسم «انرژی» سوءاستفاده می کنید تا مهملاتی رو با رنگ و لعاب علمی رو به خورد مردم بدهید.
    هدف من از بیان ای موضوع جر و بحث نبود معلومه تنها هدف شما جر و بحث هستش ومن اصلا نمیخوام جر و بحث کنم دلیلش که میگم هدفتون جر و بحث هست هم واضح هست شما قبل از اینکه جوابی بشنوین یا تحقیقی در این مورد کنین پیش داوری میکنین و میگین من هیچ جوابی ندارم شما از کجا میدونین من جوابی ندارم شما از کجا میدونین هیچ شواهد علمی(علم ما هم اکتسابی و نسبی هست)در بارش نیست در این مورد شواهد و دلایل علمی زیادی هست و حتی میدونم یکی از فیزیک دان ها هم با این روش زندگی میکنه و...در ضمن چند کتاب علمی در این مورد هست که تو پست های بعدی اونارو معرفی میکنم در ضمن علم ما نسبی و اکتسابی هست اگه هنوز علم ما دلیل برا موضوعی نداره دلیل این نیست اون موضوع درست نیست یا اشتباست علم ما هنوز ممکن است به اون نرسیده باشه همونطور که زمانی انیشتین هم دلیل واضحی برا نسبیت و اثباتش نداشت چه اثباتی بالاتر از این که صدها نفر در دنیا بااین روش زندگی میکنن...
    من اگر بحث با این منوال پیش بره دیگه هیچ جوابی نمیدم چون حوصله این روش برخورد بی فایده رو ندارم

11. تشکرها از این نوشته :

Bahman7 (05-01-2015)

عضو انجمن
    تشکر 69 بار در 24 پست

کتاب انرژی درمانی اثر چوآ کوک
    کتاب با پیشگفتاری از اریک بی رابینز دکترای طب شروع میشه
    در بخش های اول کتاب در مورد شفای پرانیک و کالبد های انرژی صحبت میشه و بعد عملا کار با انرژی کیهانی(پرانا)رو آموزش میده
    در کل کتاب مفیدی هست حتی اگر فقط بخوایم با این موضوع ها آشنا بشیم خوندنش مفید هست
    تشکر که مطلب رو خوندین

نام:  Book-Energy-Darmani-Moghadamati87ed9b.jpg
مشاهده: 1
حجم:  60.7 کیلو بایت

مدیر تالار
    تشکر 633 بار در 267 پست

حیف کاغذ که برای نشر این مهملات هدر می رود.

Junior Member
    تشکر 3 بار در 3 پست

منهم بيشتر با مستدل صحبت كردن موافقم. خام گياهخواري را 80 روز است دارم تجربه مي كنم
    فوايد و مضرات آن را از زبان افراد موافق و مخالف مي خوانم.

اما با كوركورانه پذيرفتن مطالب به شدت مخالفم
    بنابراين منهم به اين راحتي هر چيزي را قبول نمي كنم . هر چند شنيدن مطالب در ارتباط را (اگر با شرط نپذيرفتن كوركورانه باشد) هم رد نمي كنم...

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

اکنون 1 کاربر در حال مطالعه مبحث هستند (0 عضو و 1 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
ساعت 22:45 بر حسب GMT +3.5 می باشد. Powered by: vBulletin Version 4.2.1 vBFarsi Language Pack Version 4.2
Forum Modifications By Marco Mamdouh مطالب درج شده توسط کاربران بیانگر نظر شخصی آنها بوده و ممکن است همسو با اهداف و دیدگاه های مدیریت سایت نباشد. تمامی مطالب و مقالات ارائه شده فقط جنبه اطلاع رسانی دارند.