مهمان گرامی خوش آمدید، جهت عضویت در سایت و دسترسی به کلیه امکانات آن لطفاً کلیک کنید
انجمن خام گیاه خواری کرمان
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
Like Tree2Likes
  • 1 Post By afshin
  • 1 Post By afshin

موضوع: انجمن خام گیاه خواری کرمان

عضو انجمن
    تشکر 39 بار در 9 پست

Post انجمن خام گیاه خواری کرمان

سلام
    دوستان امروز می خواهم انجمن خام گیاه خواری کرمان به شما معرفی کنم
    اقای اسد الله جدیدی ساکن کرمان از سال 1379 انجمن گیاه خواری کرمان را تاسیس کرده اند و در سال گذشته 1390 یک کتاب گوچک 100 صفحای در مورد خام گیاه خواری نوشته اند که حاصل تجربیات ایشان از سال 1355 تا کنون می باشد

ایشان در مقدمه کتاب خود نوشته اند در سال 1349 دچار تب شدید شدند و بعد از ان مدت 2 سال گرفتار رعشه دستان و بیماری شدید شده اند که حتی قادر نبوده اند خودکار دستشان بگیرند بعد از 2 سال با دارو های مختلف تاثیری بر بهبودشان نمی بینند به طور اتفاقی کتابی می خوانند و بعد از ان اقدام به خام گیاه خواری می کنند وبعد از ان نه تنها بیماری شان خوب می شود از ان پس دیگر حتی مریض هم نمی شوند .

ادرس وبلاگ ایشان :
    http://kham-giahkhari.blogfa.com/
    می باشد
    ایشان در کتاب خود بیش از 50 نوع غذا که بدون استفاده از اتش می توان درست کرد نوشته اند
    دستور تهیه انواع غذاها - سوپ ها - دسر و شکلات و شیرینی برای زندگی خام گیاه خواری نوشته اند .
    دوستان اگر توانستم فایل pdf کتاب از ایشان می گیرم و در سایت قرار می دهم .

دوستان پیشنهاد می کنم هر یک از اعضا یک وبلاگ درست کنند و به تبلیغ گیاه خواری در محیط مجازی اقدام کنند و
    به طور عملی هم می توانید به دوستان و اشنایان اگاهی بدهید .

دوستان کرمانی برای عضویت در انجمن خبر بدهند تا شماره تماس انجمن به شما بدهم .

amir arian likes this.

2. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما afshin برای ارسال این پست سودمند:

amir arian (22-07-2014),baher (02-09-2012),Shadow (03-09-2012),Texas (03-09-2012),ناپلئون (02-09-2012),yasaman1178 (02-09-2012),عطیه (04-09-2012)

عضو انجمن
    تشکر 39 بار در 9 پست

به تجربه و تحقیق ثابت شده است که تنها راه رهایی از تمام بیماریها.. از بیماریهای پوست و ریزش مو گرفته تا کمبود مواد معدنی و پیشگیری از سرطان و امراض قلبی و عروقی تغذیه طبیعی یا خام گیاهخواری است.
    اینجانب با 35 سال اجرای این برنامه از 6 سال مریضی و بیماری و مصرف داروهای مختلف نجات یافتم و اکنون در سن هفتاد سالگی در تندرستی کامل از جوانی بانشاطی برخوردار هستم و آماده مشاوره به هموطنان عزیز میباشم.
    ضمنا اینجانب مدیر عامل انجمن تغذیغ طبیعی استان کرمان با شماره ثبت رسمی N.G.O1002 می باشم که امیدوارم بتوانم خدمات ارزشمندی به خواهران و برادران هموطن بنمایم.
    09133986784-03412237474

برگرفته از وبلاگ
    http://kham-giahkhari.blogfa.com

4. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما afshin برای ارسال این پست سودمند:

ناپلئون (03-09-2012),عطیه (04-09-2012)

عضو انجمن
    تشکر 39 بار در 9 پست

با سلام
    باید به عرض دوستان برسانم
    ناشر کتاب خام گیاه خواری موافقت نکردند pdf کتاب را بدهند تا در تالار قرار بدهم اما سعی می کنم بخش های از کتاب را در وبلاگ خود به ادرس :
    http://giahkhari.blogfa.com

برای دوستان بنویسم .

6. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما afshin برای ارسال این پست سودمند:

hr67 (03-09-2012),yasaman1178 (03-09-2012),عطیه (04-09-2012)

عضو انجمن
    تشکر 0 بار در 0 پست

با سلام دوست عزيز ضمن تشکر ،من کرماني هستم و مايلم با دوستان کرماني که در اين مورد فعاليت دارند بيشتر اشنا شوم

عضو انجمن
    تشکر 0 بار در 0 پست

لطفا ادرس جاهايي که در کرمان مي توان مواد غذايي خام خواري از جمله جوانه ها را تهيه کرد برايم ارسال فرماييد ادرس ايميل mreza_tohidi@iran.ir

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

اکنون 1 کاربر در حال مطالعه مبحث هستند (0 عضو و 1 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
ساعت 18:25 بر حسب GMT +3.5 می باشد. Powered by: vBulletin Version 4.2.1 vBFarsi Language Pack Version 4.2
Forum Modifications By Marco Mamdouh مطالب درج شده توسط کاربران بیانگر نظر شخصی آنها بوده و ممکن است همسو با اهداف و دیدگاه های مدیریت سایت نباشد. تمامی مطالب و مقالات ارائه شده فقط جنبه اطلاع رسانی دارند.