مهمان گرامی خوش آمدید، جهت عضویت در سایت و دسترسی به کلیه امکانات آن لطفاً کلیک کنید
باورهای غلط
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
Like Tree1Likes
  • 1 Post By tooka

موضوع: باورهای غلط

عضو فعال
    تشکر 69 بار در 49 پست

پیش فرض باورهای غلط

دوستان عزیز به نظرتون چگونه می توان باورهای غلط در جامعه راکمرنگتر کرد؟ به طور مثال وقتی در هر روستایی بروید وپای درددل روستاییان بشینیدمی بینید که آنها معتقد هستند برای آمدن باران وجاری شدن آب درچشمه باید حیوان بی چاره ای راقربانی کنندکاری که دردوران جاهلیت قدیم میکردند وحتی انسان هم قربانی میکردند وحالا با این همه به اصطلاح تمدن باز باید شاهد این گونه باورهای غلط باشیم.چه راه کارهایی پیشنهاد می کنید؟ دوست دارم بدونم در مواجه با شنیدن چنین حرفهایی از یک روستایی چه عکس العملی نشان میدهید؟

2. تشکرها از این نوشته :

bahri (12-06-2015)

مدیر تالار
    تشکر 635 بار در 269 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tooka نمایش پست ها
    به طور مثال وقتی در هر روستایی بروید وپای درددل روستاییان بشینیدمی بینید که ...
    شما به هر روستایی رفته اید و این سوال رو از هر روستایی پرسیده اید یا فقط تصور می کنید که این طور باشه؟

من چنین نظرسنجی ای نکرده ام اما تصورم این است که خرافات و وحشی گری در بین نسل جوان ایران رو به زوال است. باورهای خرافی البته هنوز هستند اما بیشتر بین نسل قدیم.

4. تشکرها از این نوشته :

bahri (12-06-2015)

عضو فعال
    تشکر 69 بار در 49 پست

من خودم تا حالا به چند روستا سفر کردم وچنين حرف هایی را ازخود روستایی ها شنیدم. واین مایه تاسف است که باریدن باران را به قربانی کردن حیوان ربط می دهند. شما مگر در این کشور زندگی نمی کنید! نمی بینید به هر دلیلی یک حیوان نگون بخت قربانی می شودحتی یک تیم ورزشی هم که برنده شود باید یک گاو یا گوسفندی سر ببرند . این یک فاجعه است که در خوشی ونا خوشی ما انسان ها حیوانات باید قربانی شوند.

bahri likes this.

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

اکنون 1 کاربر در حال مطالعه مبحث هستند (0 عضو و 1 مهمان)

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
ساعت 18:23 بر حسب GMT +3.5 می باشد. Powered by: vBulletin Version 4.2.1 vBFarsi Language Pack Version 4.2
Forum Modifications By Marco Mamdouh مطالب درج شده توسط کاربران بیانگر نظر شخصی آنها بوده و ممکن است همسو با اهداف و دیدگاه های مدیریت سایت نباشد. تمامی مطالب و مقالات ارائه شده فقط جنبه اطلاع رسانی دارند.