مهمان گرامی خوش آمدید، جهت عضویت در سایت و دسترسی به کلیه امکانات آن لطفاً کلیک کنید
آشنایی با دوستان - صفحه 27
صفحه 27 از 27 اولیناولین ... 17252627
نمایش نتایج: از شماره 313 تا 315 از مجموع 315
Like Tree252Likes

موضوع: آشنایی با دوستان

عضو انجمن
    تشکر 0 بار در 0 پست

با سلام من 27 ساله هستم اسمم مهرساناست تازه دو روزه که گیاه خواری رو باهمسرم شروع کردیم خوشحال می شیم در کنار شما چیزهایی یاد بگیریم .

عضو انجمن
    تشکر 0 بار در 0 پست

سلام من تازه وارد سایت شدم وهیچ اطلاعاتی در مورد گیاهخواری ندارم لطفا کمک کنید چون دوست دارم سبک زندگیمو عوض کنم

عضو انجمن
    تشکر 0 بار در 0 پست

عرض ادب و احترام خدمت همه عزیزان
    گیتا هستم و تقریبا ده سال است که خام گیاهخوار هستم. به توصیه پزشکم گاهی به غذاهای پخته ناخنک می زدم ولی متاسفانه تاثیر سویی داشت و دوباره به خام گیاهخواری کامل بازگشتم. به دلیل بیماری گوارشی به خام گیاهخواری رو آوردم و تقریبا تمام بیماریهایم ناپدید شد. خام گیاهخواری یکی از تجربیات ارزنده زندگیم بود. امیدوارم بتوانم از راهنمایی های همه عزیزان استفاده کنم و در حد تجربیاتم به بقیه کمک کنم.
    به امید سلامتی و شادی همگان

صفحه 27 از 27 اولیناولین ... 17252627

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

اکنون 1 کاربر در حال مطالعه مبحث هستند (0 عضو و 1 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
ساعت 18:04 بر حسب GMT +3.5 می باشد. Powered by: vBulletin Version 4.2.1 vBFarsi Language Pack Version 4.2
Forum Modifications By Marco Mamdouh مطالب درج شده توسط کاربران بیانگر نظر شخصی آنها بوده و ممکن است همسو با اهداف و دیدگاه های مدیریت سایت نباشد. تمامی مطالب و مقالات ارائه شده فقط جنبه اطلاع رسانی دارند.