مهمان گرامی خوش آمدید، جهت عضویت در سایت و دسترسی به کلیه امکانات آن لطفاً کلیک کنید
خام گیاه خواری یا میوه خواری؟ - صفحه 2
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 13 تا 21 از مجموع 21
    عضو فعال و صمیمی تالار
    تشکر 2,429 بار در 344 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amitris نمایش پست ها
    آیا از بنده پرسیدین؟ فکر کنم اولین پست و خودم ارسال کردم
    پست شما و جواباتون سر جاشون هستند،نيازي نيست از شما سوال بشه.

اگه ميخواييد به اين دو تا پست من جواب بديد همين امروز جواب بديد
    ميريد دنبال زندگيتون و هر موقع فرصت داشتيد و دلتون خواست ميايد و يه چيزي مينويسيد.

!

(ADMIN //Super Moderator ) مدیر ارشد تالار . بخش اندیشه و سلامت
    تشکر 5,705 بار در 913 پست

بنده خواهشی از مدیران انجمن دارم .
    کسی که در این فروم عضو میشه به احتمال زیاد گیاه خواره یا آشنایی نسبتا خوبی با گیاه خواری داره . وگرنه اصولا اونهایی که همه چیز خوارن و اطلاعی در مورد گیاه خواری ندارن در فروم مهمان هستن . یعنی نگرش باید اینجوری باشه.
    پس کسی که عضو این انجمن هست مطمئنن خواستار بحث ها گفتگو ها و چالش ها در تاپیک های مختلف هست تا بتونه با پیگری و کمک گرفتن از باتجربه ها و ریش سفیدان این انجمن , آگاه تر بشه و نگرشش رو گسترش بده .
    پس تاپیکی رو که به چالش کشیده می شه و ممکنه افرادی رو که هنوز تازه دارن با گیاه خواری آشنا می شن , از گیاه خواری زدشون کنه لطفا اون تاپیک رو فقط از دسترس مهمانان خارجش کنین .
    یکم به این جمله من تامل کنید :
    بنده کسی بودم که این بحث رو شروع کردم و این سوال سوال بنده بوده در ابتدا . و من از شما برای حلش کمک خواستم . حالا شما اون رو از دسترس تازه واردین خارجش کردید و به بحث بین خودتون می پردازین بدون اینکه فکر کنید بنده چه طوری می خوام به پاسخ هایی که برای سوال بنده داده شده دسترسی داشته باشم.که اگه جناب moh3n در پیامی به من نگفته بودن قضیه از چه قراره بنده در سردرگمی باقی می موندم .

اینکه شاید بحث های چالشی تازه گیاه خوار شده ها و تازه علاقه مندان به گیاه خواری رو زده کنه.بهتر نیست اینو بذارید به عهده خودشون که درموردش نتیجه گیری کنن.
    لطفا هر چه سریعتر برای این قضیه فکری بکنید. چون احساس می کنم یک جواریی به شعور بنده و شاید دیگر تازه واردین توهین شده.
    بازهم عذر می خوام اگه لحنم یه مقدار تنده
    بنده هم تا حدودی با صحبتای تگزاس عزیز که در جواب شما دادند موافقم .
    ولی ... سعی میکنیم بزودی دسترسی ادامه بحث های این تاپیک رو برای شما و دوستانی که در جریان تاپیک بودند فعال کنیم.
    ممنون از توجه و حضورتان :)

There is always a hope

3. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما baher برای ارسال این پست سودمند:

mamal (23-01-2012),The Almighty (20-01-2012),yasamin (20-01-2012)

عضو انجمن
    تشکر 28 بار در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Texas نمایش پست ها
    دوست عزيز به سوال شما جواب داده شده،حتي بعد از اينكه به پست شما جواب دادند شما به طور مدام آنلاين شديد و اگر موردي بود و احساس ميكرديد كه از جوابتون راضي نيستيد بايد همون موقع مطرح ميكرديد . ولي نميدونم منظور شما از اين پيگيريه مشكوك چيه؟ اصل تاپيك و جواباش سر جاشون هستند و بقيه به يه قسمت ديگه منتقل شده و حتي موضوع بحث هم يه جورايي عوض شده.
    اين بستگي به نظر مديران داره كه تاپيك رو علني كنند يا نه!
    سردرگمي نداره ! شما در پست قبليتون سوال كرديد و من هم جواب دادم و شما هم قبول كرديد
    جناب Moh3n قضيه اي نيست.هست؟
    اون عذر خواهی ای که گذاشتم بعد از پیغامی بود که جناب Moh3n گذاشتند و من رو مطلع کردن که انتقال پست ها به دلیل درخواست ایشون و موافقت بقیه و عوض شدن جو تاپیک بوده. چون خودشون رو مسئول می دونستن این پیام رو برای من فرستادن.پس عذر خواهی من بدلیل پست شما نبوده.

اگه شما برگردید و پست قبلیتون رو ملاحظه کنید می بینید که خیلی راحت گفتید ادامه بحث ها به تاپيك ويژه اعضاي فعال منتقل شده تا ادامه صحبت ها در اونجا انجام بشه. به هرحال بنده چون سوال خام گیاه خواری یا میوه خواری رو مطرح کردم مطمئنن علاقه مند به پیگیری مطالب مختلف در این زمینه هستم. پس شما نمی تونید تصیمیم بگیرید که یک عده حق اطلاع از یکسری مطالب رو دارند و یکسری دیگه ندارن چون ما صلاح می دونیم . و آیا من که تازه عضو شدم نمی تونم پست هایی رو که اعضا فعال می ذارن درک کنم که حالا باید از دست رس من خارج بشه فقط بخاطر اینکه تازه عضو این انجمن شدم.

به هر حال دوستان من نمی خوام کل کل کنم. این فقط نظر منه. و اگه مدیران انجمن نخوان بنده هیچکارم.
    و فکر کنم این نوع دفاع کردن شما Texas عزیز بخاطر لحن تند من باشه. باید سعی کنم کمی محتاط تر حرف بزنم.

عضو انجمن
    تشکر 28 بار در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط texas نمایش پست ها
    پست شما و جواباتون سر جاشون هستند،نيازي نيست از شما سوال بشه.

اگه ميخواييد به اين دو تا پست من جواب بديد همين امروز جواب بديد
    ميريد دنبال زندگيتون و هر موقع فرصت داشتيد و دلتون خواست ميايد و يه چيزي مينويسيد.

!
    اینکه دیر پست گذاشتم و دیر گله ام رو مطرح کردم. دقیقا بدلیل همون سردرگمی بوده.
    پست من سرجاش هست ولی ادامه بحث های مربوط به موضوع من دیگه قابل دسترسی من نیست.

من دیگه کوتاه میام برای اینکه قضیه بیشتر کش پیدا نکنه.

عضو انجمن
    تشکر 28 بار در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط baher نمایش پست ها
    بنده هم تا حدودی با صحبتای تگزاس عزیز که در جواب شما دادند موافقم .
    ولی ... سعی میکنیم بزودی دسترسی ادامه بحث های این تاپیک رو برای شما و دوستانی که در جریان تاپیک بودند فعال کنیم.
    ممنون از توجه و حضورتان :)
    خیلی ممنون

7. تشکرها از این نوشته :

baher (20-01-2012)

عضو فعال و صمیمی تالار
    تشکر 2,429 بار در 344 پست

اون عذر خواهی ای که گذاشتم بعد از پیغامی بود که جناب Moh3n گذاشتند و من رو مطلع کردن که انتقال پست ها به دلیل درخواست ایشون و موافقت بقیه و عوض شدن جو تاپیک بوده. چون خودشون رو مسئول می دونستن این پیام رو برای من فرستادن.پس عذر خواهی من بدلیل پست شما نبوده.
    خب پس به ايشون بگيد تا مباحث رو براتون بفرستند ديگه،اينكه ناراحتي نداره. ايشون دسترسي دارند

اگه شما برگردید و پست قبلیتون رو ملاحظه کنید می بینید که خیلی راحت گفتید ادامه بحث ها به تاپيك ويژه اعضاي فعال منتقل شده تا ادامه صحبت ها در اونجا انجام بشه. به هرحال بنده چون سوال خام گیاه خواری یا میوه خواری رو مطرح کردم مطمئنن علاقه مند به پیگیری مطالب مختلف در این زمینه هستم. پس شما نمی تونید تصیمیم بگیرید که یک عده حق اطلاع از یکسری مطالب رو دارند و یکسری دیگه ندارن چون ما صلاح می دونیم . و آیا من که تازه عضو شدم نمی تونم پست هایی رو که اعضا فعال می ذارن درک کنم که حالا باید از دست رس من خارج بشه فقط بخاطر اینکه تازه عضو این انجمن شدم.
    اولا كه من كه مدير نيستم بخوام تعيين و تكليف كنم حق اينكار رو هم ندارم فقط خواستم كمكي بكنم.
    ثانيا شما هم اگه قراره از همه چي سر در بياريد بهتره يه حكم مديريت و يا عضو فعال براي خودتون بزنيد و از ابتداي فعاليت رو همه چيز نظارت داشته باشيد،يه چي ميگيد ها،

ا

به هر حال دوستان من نمی خوام کل کل کنم. این فقط نظر منه. و اگه مدیران انجمن نخوان بنده هیچکارم.
    و فکر کنم این نوع دفاع کردن شما Texas عزیز بخاطر لحن تند من باشه. باید سعی کنم کمی محتاط تر حرف بزنم.
    نوع دفاع كردن من دقيقا بخاطر رفتار شماست ،بعله!

ولي بي خيال

منم به هرحال كمي زياده روي كردم و از شما و از همه عذر ميخوام

9. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Texas برای ارسال این پست سودمند:

amitris (20-01-2012),baher (20-01-2012),lone wolf (20-01-2012),mamal (23-01-2012),ناپلئون (20-01-2012)

عضو انجمن
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

سلام.میشه یه نفر منو راهنمایی کنه که چطور سوالمو رو صفحه ی اصلی بزارم تا جواب داده بشه

11. تشکرها از این نوشته :

baher (22-04-2015)

(ADMIN //Super Moderator ) مدیر ارشد تالار . بخش اندیشه و سلامت
    تشکر 5,705 بار در 913 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda نمایش پست ها
    سلام.میشه یه نفر منو راهنمایی کنه که چطور سوالمو رو صفحه ی اصلی بزارم تا جواب داده بشه
    همین الانم متن شما رو صفحه اصلیه،لطفا سوال خودتون رو مطرح کنید.

There is always a hope

عضو انجمن
    تشکر 0 بار در 0 پست

هر چه روییدنی از روی زمین خوبه ترکیب هر دو بهترین کاره جوانه ی گندم فوق العاده ست من نزدیک یکسال خام گیاهخوار مطلقم بدون خوردن یک لقمه ماده ی پختنی ترکیب جوانه ها گندم ماش عدس نخود با میوه ها صیفی جات عسل و مغزها و روغن زیتون و کنجد عالیه

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

اکنون 1 کاربر در حال مطالعه مبحث هستند (0 عضو و 1 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
ساعت 14:53 بر حسب GMT +3.5 می باشد. Powered by: vBulletin Version 4.2.1 vBFarsi Language Pack Version 4.2
Forum Modifications By Marco Mamdouh مطالب درج شده توسط کاربران بیانگر نظر شخصی آنها بوده و ممکن است همسو با اهداف و دیدگاه های مدیریت سایت نباشد. تمامی مطالب و مقالات ارائه شده فقط جنبه اطلاع رسانی دارند.