مهمان گرامی خوش آمدید، جهت عضویت در سایت و دسترسی به کلیه امکانات آن لطفاً کلیک کنید
غذاهای خام گیاهی - صفحه 4
صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234
نمایش نتایج: از شماره 37 تا 45 از مجموع 45
Like Tree31Likes

موضوع: غذاهای خام گیاهی

Junior Member
    تشکر 35 بار در 9 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rad_95 نمایش پست ها
    ممنون رامین جان . قابل سرو کردن یعنی مثله تخم آفتاب گردون بشکنیم بخوریم ! چون اون حالت ترد و شکننده تخم آفتاب گردونو پیدا نمیکنه ! (برای حبوبات و سیر و پیاز پیشنهادی نداری !)
    سير و پياز رو من معمولا" رنده كرده يا خيلي ريز ميكنم مي ريزم داخل گوجه فرنگي فراوان خرد شده يا رنده شده كمي هم فلفل دلمه و پودر ياخلال بادوم زميني خام بهش اضافه ميكنم ( دقيقا" مزه ي املت ميدهد)

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما رامين برای ارسال این پست سودمند:

Bahman7 (09-07-2014),rad_95 (22-09-2013)

Junior Member
    تشکر 14 بار در 4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط رامين نمایش پست ها
    سلام: من امروز شنيدم كه بهترين خوراكي وكاملترين كه بخصوص (ويتامين ب 12 )هم داره ( آّب سبزينه ي گندم )هست ضمنا" كشف امروزي خام گياهخواران هست تفاوت طرز تهيه اي كه با جوانه ي گندم داره اينست كه گندم را بعد از خيس كردن بايد در خاك حاصلخيز (خاك زراعي وخاك وپودر برگ ) به رشد كردن وا داشت . . . . در مورد تخم خربزه : تخم خربزه را با آب فراوان مي شويم بعد در يك آبكش مقابل تابش نور آفتاب و جلوي باد ملايم قرار مي دهم بعد از يك يا نيم روز خشك ميشود و قابل سرو كردن است....
    آقای رامین
    اگر ممکن است راجع به درست کردن آّب سبزينه ي گندم کمی بيشتر توضيح بديد. يعنی با يد گندم را چند ساعت خيساند؟ بعد بايد در باغچه کاشت؟ کود هم میخواد يا فقط آب؟ چقدر آب در روز؟ و چند روزه درست میشه؟بعد اون قسمتی که سبز شد را مصرف کنيم؟
    درود فراوان

4. تشکرها از این نوشته :

Texas (23-09-2013)

عضو فعال و صمیمی تالار
    تشکر 2,429 بار در 344 پست
    Shadow likes this.
    "I am in favor of animal rights as well as human rights. That is the way of a whole human being."
    —Abraham Lincoln

6. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Texas برای ارسال این پست سودمند:

baher (23-09-2013),Bahman7 (09-07-2014),rad_95 (23-09-2013),Shadow (26-09-2013)

Junior Member
    تشکر 36 بار در 12 پست

پیش فرض ویتامین ب12

نقل قول نوشته اصلی توسط رامين نمایش پست ها
    سلام: من امروز شنيدم كه بهترين خوراكي وكاملترين كه بخصوص (ويتامين ب 12 )هم داره ( آّب سبزينه ي گندم )هست ضمنا" كشف امروزي خام گياهخواران هست تفاوت طرز تهيه اي كه با جوانه ي گندم داره اينست كه گندم را بعد از خيس كردن بايد در خاك حاصلخيز (خاك زراعي وخاك وپودر برگ ) به رشد كردن وا داشت . . . . در مورد تخم خربزه : تخم خربزه را با آب فراوان مي شويم بعد در يك آبكش مقابل تابش نور آفتاب و جلوي باد ملايم قرار مي دهم بعد از يك يا نيم روز خشك ميشود و قابل سرو كردن است....
    سلام رامین جان ، ممنون از راهنمایی ات . اما در مورد ویتامین ب 12 اشتباه به عرضتون رسونددن . این ویتامین در هیچ ماده گیاه ای کوجود نیست و در صورت مهیا بودن شرایط باکتری های مفید در روده میتونن اونو بسازن . موفق باشید ...

8. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما dr.b4ne برای ارسال این پست سودمند:

baher (21-04-2014),The Almighty (20-04-2014),yasaman1178 (22-04-2014)

Junior Member
    تشکر 17 بار در 11 پست

Thumbs down

نقل قول نوشته اصلی توسط رامین58 نمایش پست ها
    یک جعبه خرمای دشتستان .خرمای فشرده(اگر در حجم زیاد نخواهید نصف جعبه هم کفایت میکنه) گردو .بادام .پسته میتونه از هر کدوم 100 گرم یا 200 گرم باشه بازم بسته به سلیقه خودتون داره اما همش باشه خب خوشمزه تره . هل و دارچین و زعفران هم به مقدار لازم .البته اول باید همه خرما ها را از هسته جدا کنید بعد خرما را همراه مغز ها چرخ کنید وقتی همه مواد را با هم خوب مخلوط میکنید اونجاست که باید هل و دارچین و زعفرونشم بزنید .بعد مطابق سلیقتون میتونید یصورت توپ کوچک میتوانید گردشون کنید و توی پودر نارگیل کنجد یا پسته بغلطونید میشه توی سینی صاف کرد و توی یخچال گذاشت بعد بصورت لوزی برید و بعد نوش جان کنید ...
    سلام من به مواد بالا ارد برنج قهوای و یاارد گندم اضافه میکنم خیلی خوشمزه میشه ولی اینکه خام هست ضرر نداره؟

( Super Moderator ) مدیر ارشد تالار . بخش فرهنگ و اندیشه
    تشکر 1,568 بار در 273 پست

پستهای مربوط به ویتامین ب12 به این تاپیک منتقل شد: ویتامین ب12

"گفتم که با خیال، دلی
    خوش کنم، ولی
    با این عطش، سراب
    قبولم نمیکند"

11. تشکرها از این نوشته :

baher (06-07-2014)

عضو فعال
    تشکر 69 بار در 49 پست

طرز تهیه یک سس سالاد که خیلی هم خوشمزه میشود . یک کاسه زرشک را به همراه دو قاشق غذاخوری کشمش و چهار عدد خرما در مقدارکمی اب و عرق نعنا فلفلی از شب قبل میخیسانیم ودر یخچال میگذاریم.25عدد بادام و 6 عدد گردو را از شب قبل میخیسانیم. سپس مغزیجات خیس خورده را ابش را دور بریزید واسیاب کنید .زشک و کشمش و خرمای خیس خورده را در مخلوط کن میکسکرده و مغزیجات را هم به ان اضافه میکنید نصف اب لیمو ترش بزرگ ونمک وفلفل و پودر اویشن و مقدار دلخواه روغن زیتون اضافه کنید. این سس خیلی سیرکننده واز نظر مواد غذایی کامل است ان را روی کلم خوردشده وکاهو وانواع جوانه ها و هر سبزی دیگری میشود استفاده کرد.

عضو انجمن
    تشکر 0 بار در 0 پست

سلام من تازه عضو شدم و اطلاعات کافی در مورد این رژیم ندارم بیشتر قصدم از رو اوردن به رژیم کم کردن وزنه میخوام بدونم چه جوری میتونم به هدفم برسم ایا خوردن میوه و سبزی اندازه خاصی داره یا اینکه هر چقدر میلم میکشه میتونم بخورم و ایا شیر و ماست میتونم مصرف کنم ممنون میشم اگر به سوالات من جواب بدبد

عضو فعال
    تشکر 69 بار در 49 پست

سلام دوست عزیز در رژیم وگان وخامگیاهخواری از لبنیات استفاده نمیشود وبرای تامین کلسیم بدن از بادام خیس خورده وانجیر ومویز وانواع سبزیجات پهن برگ وانواع کلم استفاده می شود شما میتوانید برای آگاهی بیشتر به سایت دکتر زرین آذر رجوع کنید .

15. تشکرها از این نوشته :

baher (16-04-2015)

صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

اکنون 1 کاربر در حال مطالعه مبحث هستند (0 عضو و 1 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
ساعت 21:34 بر حسب GMT +3.5 می باشد. Powered by: vBulletin Version 4.2.1 vBFarsi Language Pack Version 4.2
Forum Modifications By Marco Mamdouh مطالب درج شده توسط کاربران بیانگر نظر شخصی آنها بوده و ممکن است همسو با اهداف و دیدگاه های مدیریت سایت نباشد. تمامی مطالب و مقالات ارائه شده فقط جنبه اطلاع رسانی دارند.