مهمان گرامی خوش آمدید، جهت عضویت در سایت و دسترسی به کلیه امکانات آن لطفاً کلیک کنید
پرسش ها و تبادل نظر پیرامون خامگیاهخواری - صفحه 8
صفحه 8 از 8 اولیناولین ... 678
نمایش نتایج: از شماره 85 تا 87 از مجموع 87
Like Tree65Likes

موضوع: پرسش ها و تبادل نظر پیرامون خامگیاهخواری

(ADMIN //Super Moderator ) مدیر ارشد تالار . بخش اندیشه و سلامت
    تشکر 5,705 بار در 913 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Seema نمایش پست ها
    سلام ،من ٧ روز خگخ شدم و متاسفانه مشكل بيرون روي پيدا كردم ،همه راها مثل نخوردن ميوه ها با هم ،،فاصله نيم ساعت بين مصرف ميوه ،نخوردن گيلاس ،مصرف سيب و موز براي رفع مشكل ،همه را انجام دادم و بي فايده بوده و انقدر اين مسئله برام اذيت كننده شده كه به فكر ترك اين روش غذايي افتادم،اگر راه حل خاصي هست كه بتونه كمك كنه ممنونم
    سلام
    شاید مشکل باکتریایی یا ویروسی پیدا کردید! با حجم فراوانی از فیبر گه در خامگیاهخواری وارد بدن شما میشه بیرون روی شما بیشتر خواهد شد ولی اینکه بسیار اذیت کننده باشه غیر طبیعیه و باید به پزشک مراجعه کنید.

ویرایش توسط baher : 15-10-2016 در ساعت 09:14
    There is always a hope

عضو انجمن
    تشکر 0 بار در 0 پست

سلام
    دوست من دچار بیماری as هست.
    طبق طب نوین مادام العمر باید دارو مصرف کنه.ماهی نزدیک به دو الی سه میلیون!!!!

بهانه ای شد تا با خامگیاهخواری آشنا بشم.
    خودم هم میخوام این رژیم رو لااقل یک دوره چهل روزه در سال انجام بدم.

ایشون نزدیک به 15 سال هست که واکسن و داروهای خاص رو استفاده میکنه و حتی تعدادی از اینها سرطان زا هست در نتیجه چند داروی ضد سرطان هم مصرف میکنه.
    در نتیجه بدن ایشون نسبت به بدن مردم عادی مملو از سموم هست که ممکن هست سم زدایی بدنش عوارضی داشته باشه.در ضمن به بعضی مواد مثل زنجبیل هم حساسیت بالایی دارد.
    به همین خاطر میخوام از یک متخصص یا دکتر مربوطه (خام گیاه خواری) وقت ملاقات بگیرم و مشاوره ای با اون داشته باشه.
    با توجه به اینکه در زنجان هستم دکتر خاصی رو در تهران نمیشناسم.
    اگه متخصصی رو در این زمینه میشناسید به من معرفی کنید یا اینکه راهنمایی خاصی دارید بیان کنید.

ممنون از لطفتون

عضو انجمن
    تشکر 0 بار در 0 پست

پیش فرض پرسش ها و تبادل نظر پیرامون خامگیاهخواری

سلام من تازه چند روزی است که خام گیاه خواری رو تجربه می کنم البته نه به صورت مطلق مثلا شاید روزی یک وعده غذای پخته مصرف کرده باشم. راستش امروز دچار تنش روحی شدیدی شدم و گریه کردم و سردرد و حالت تهوع شدید بهم دست داد که قبلا ( هنگام گریه ) اینجوری نمی شد ، در ضمن من هر موقع می خواهم استغفراق بکنم انگار گلوم گیر کرده و بالا نمیاد اینجوری بیشتر اذیت میشم البته من چند سالی که بعد از 17 سالگی استغفراق نکردم می خواستم بدونم این حالت ها ایا طبیعی است؟ ایا خوردن غذای پخته رو به طور کامل قطع کنم؟

صفحه 8 از 8 اولیناولین ... 678

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

اکنون 1 کاربر در حال مطالعه مبحث هستند (0 عضو و 1 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
ساعت 02:14 بر حسب GMT +3.5 می باشد. Powered by: vBulletin Version 4.2.1 vBFarsi Language Pack Version 4.2
Forum Modifications By Marco Mamdouh مطالب درج شده توسط کاربران بیانگر نظر شخصی آنها بوده و ممکن است همسو با اهداف و دیدگاه های مدیریت سایت نباشد. تمامی مطالب و مقالات ارائه شده فقط جنبه اطلاع رسانی دارند.