مهمان گرامی خوش آمدید، جهت عضویت در سایت و دسترسی به کلیه امکانات آن لطفاً کلیک کنید
كاهش وزن با گياه خواري - صفحه 5
صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345
نمایش نتایج: از شماره 49 تا 54 از مجموع 54
Like Tree23Likes

موضوع: كاهش وزن با گياه خواري

عضو انجمن
    تشکر 3 بار در 2 پست

سلام دوستان میشه منو راهنمایی کنید؟ من یک هفته است که گیاهخوار شدم ولی شنیدم برای کاهش وزن باید خام خوار بشم تقریبا 20 کیلو اضافه وزن دارم از کجا شروع کنم؟ برنامه تغذیه ای میشناسین به من معرفی کنید؟ سردرگمم نمیدونم چحوری شروع کنم؟

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما tania برای ارسال این پست سودمند:

baher (11-08-2014),روشنا (18-11-2014)

عضو انجمن
    تشکر 5 بار در 3 پست

پیش فرض کاهش وزن

سلام خواهشا از دوستانی که با خام گیاه خاری وزن کم کردند ااز برنامه غذاییشون و اینکه چی میخوردن واسه ما تازه کارا توضیح بدن تا بلکه فیض ببریم خیلی واسه من جالبه این سایت به این خوبی چرا انقد خلوته من هر روز چن بار به سایت سر میزنم ولی همیشه فقط خودم آن هستم دلیل چیه

DiakoFeiz likes this.

4. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما ana138811 برای ارسال این پست سودمند:

baher (11-08-2014),DiakoFeiz (11-08-2014),روشنا (18-11-2014)

(ADMIN //Super Moderator ) مدیر ارشد تالار . بخش اندیشه و سلامت
    تشکر 5,705 بار در 913 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tania نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه منو راهنمایی کنید؟ من یک هفته است که گیاهخوار شدم ولی شنیدم برای کاهش وزن باید خام خوار بشم تقریبا 20 کیلو اضافه وزن دارم از کجا شروع کنم؟ برنامه تغذیه ای میشناسین به من معرفی کنید؟ سردرگمم نمیدونم چحوری شروع کنم؟
    سلام
    عنایت داشته باشید که کاهش وزن با هر رژیم غذایی برنامه ریزی شده ای که بهمراه ورزش باشه امکان پذیره ولی خب ممکنه با گیاهخواری یا خامگیاهخواری کمی سریعتر و سالمتر انجام بگیره.
    پیشنهاد میکنم اطلاعات تغذیه ای خودتون رو افزایش بدید تا بر اساس خصوصیات جسمانی و سبک زندگی خودتون به یک برنامه غذایی خوب که سلامتی و کاهش وزن رو هم بدنبال داشته باشه برسید.

سلام خواهشا از دوستانی که با خام گیاه خاری وزن کم کردند ااز برنامه غذاییشون و اینکه چی میخوردن واسه ما تازه کارا توضیح بدن تا بلکه فیض ببریم خیلی واسه من جالبه این سایت به این خوبی چرا انقد خلوته من هر روز چن بار به سایت سر میزنم ولی همیشه فقط خودم آن هستم دلیل چیه
    سلام
    دوستان خامگیاهخوار اینجا فعال نیستند دوست عزیز،پیشنهاد میکنم به گروه خامگیاهخواری در فیس بوک مراجعه کنید.

DiakoFeiz likes this.
    There is always a hope

6. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما baher برای ارسال این پست سودمند:

DiakoFeiz (11-08-2014),روشنا (18-11-2014)

Junior Member
    تشکر 36 بار در 12 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ana138811 نمایش پست ها
    من لاغر بودم و هستم و با اینکه میل به لاغر شدن ندارم با گیاه خواری هم کمی وزن کم کردم که البته به چشم خیر بهش نگاه میکنم چون با ورزش به سعی میکنم به جاش عضله مفید بسازم در حالی که میدونم کلی حجم بیماری از بدنم کم شده ....

برنامه غذایی سفت و سختی ندارم تو لحظه هر چی حال کنم میخورم اما کم کم یه روالی به خودش گرفته که این زیر مینویسم :

قبل از صبنه شربت عسل و آبلیمو یکی دو لیوان (برای آماده شدن برا یه نرمش کوچولو 10 دیقه ای)

صبونه تا جایی که جا داشته باشم میوه
    میان وعده بین صبونه ناهاد تا جایی که جا داشته باشم آجیل و دانه ها و مغز ها
    ناهار یه سالاد از قسمت عمده اش از جوانه ی حبوبات و غلاته به همراه کمی سبزیجات
    عصر میان وعده آبمیوه(میریزم تو قمقمه ی آنتی اکسیدان میبرم باشگاه موقع تمرین خییییلی حال میده)
    شام هم که سالادد سبزی و جوانه این دفعه سبزیجاتش بیشترن ....

هر وعده هم تا جایی که جا داشته باشم ....

همین بود اگه توصیه ای برای بهتر شدنش دارید حتما بهم بگید ...

8. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما dr.b4ne برای ارسال این پست سودمند:

baher (18-11-2014),روشنا (18-11-2014)

عضو انجمن
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tania نمایش پست ها
    سلام عزیزم :
    من هم تازه گیاهخوار شدم و خیلی خوشحالم ؛ فقط اوایل نمیدونستم چی باید بخورم تا اینکه یکی از دوستانم یه شرکت معرفی کرد که توش همه چی گیاهی ساخته می شه : مثل شیر سویا ؛ ماست گیاهی
    تو هم یه سر به سایتشون بزن مفیده
    www.bekrsoy.ir

عضو انجمن
    تشکر 0 بار در 0 پست

سلام خیلی خوشحالم که بااین انجمن آشنا شدم منم می خوام بعدماه مبارک خام خوارگیاهخواری رو شروع کنم هم برای کاهش وزن وهم برای سلامت بدن ولی نمیدونم بایدازبرنامه ورژیم خاصی پیروی کنم یا اصول خاصی ندارد اگه نیاز به برنامه داره ازکجابایدتهیه بشه وزنم71وقدم159واقعا ممنون میشم منو راهنمایی کنید

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

اکنون 1 کاربر در حال مطالعه مبحث هستند (0 عضو و 1 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
ساعت 21:38 بر حسب GMT +3.5 می باشد. Powered by: vBulletin Version 4.2.1 vBFarsi Language Pack Version 4.2
Forum Modifications By Marco Mamdouh مطالب درج شده توسط کاربران بیانگر نظر شخصی آنها بوده و ممکن است همسو با اهداف و دیدگاه های مدیریت سایت نباشد. تمامی مطالب و مقالات ارائه شده فقط جنبه اطلاع رسانی دارند.