مهمان گرامی خوش آمدید، جهت عضویت در سایت و دسترسی به کلیه امکانات آن لطفاً کلیک کنید
خامخواری و جای خالی مدارک - صفحه 4
صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234
نمایش نتایج: از شماره 37 تا 39 از مجموع 39
Like Tree25Likes

موضوع: خامخواری و جای خالی مدارک

عضو فعال
    تشکر 53 بار در 32 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tooka نمایش پست ها
    آیا شما می دانید گرمایش زمین یعنی چه؟ یعنی مرگ گونه های حیوانی( فوک ها، وال ها، خرس های قطبی و... )خوب اگر انسان ها از اوجاق گاز استفاده نکنندواین همه کارخانه برای تولید موادغذایی بی خاصیت ساخته نشودسرعت گرمایش زمین هم کمتر می شودبه همین سادگی!
    ببخشید اینو می‌پرسم نمی‌خوام جسارت کنم، ولی تأثیر شما و همسرتون که اجاق گازتون رو استفاده نکنید چقدره؟ اگر این حرکت به یک جنبش نتونه تبدیل بشه اساسا چه ارزشی جز راحت کردن خیال خودتون داره؟

ما نیاز به راه‌حلی داریم که قابل اجرا باشه. اینکه همه‌ی آدما از گاز استفاده نکنن، یا اصلا سوار ماشین نشن، اصلا برن تو طبیعت زندگی کنن، این که راه حل عملی و واقع‌گرایانه نیست! حتی اگه تمام مفروضات شما مبنی بر سمی‌بودن این چیزا درست باشه که حتما هست. ولی خب هر چیزی یک مقدار آلودگی ایجاد می‌کنه؛ شما یک دفعه بفرمایید ما بریم بمیریم و از هیچ چیزی استفاده نکنیم دیگه!

راه حل مشخصه: وگانیسم. با مصرف غذاهای وگان به جای غذاهای گوشتی و لبنی، به اندازه‌ی کافی آدما می‌تونن آلودگی‌های محیط زیستی رو کمتر کنن. و یک حرکتی‌یه که میشه تبدیلش کرد به جنبش،‌و اساسا یک شبه‌جنبشی هم تقریبا براش راه افتاده. پس چه بهتر که ما بیایم آدمای بیشتری رو وگان کنیم، تا اینکه آدمای کمتری رو خام‌خوار کنیم!

2. تشکرها از این نوشته :

amirkia (08-05-2015)

عضو فعال
    تشکر 69 بار در 49 پست

شکی ندارم که با وگان بودن دنیا به یک بهشت تبدیل میشودمن کمالگرا هستم وخوب سلیقه ای است وما از اینکه اوجاق گاز نداریم خودمان لذت می بریم هوای داخل خانه تمیز می ماند خودمان بیمار نمی شویم.ما حتی بیشتر کارهایمان راپیاده انجام میدهیم واز ماشین برای کارهای واجب استفاده می کنیم که این برای خودمان هم مفید است، اگر من بخواهم مثل بقیه زندگی کنم کورکورانه راه دیگران را تقلید کنم از خودم احساس رضایت نمی کنم. تک تک مادراین جهان نقش مهمی ایفا خواهیم کردشاید حق باشما باشد چه تاثیری دارد وقتی اکثر مردم این کار راانجام نمیدهند امامن ازخودم خشنودم .

Modernist likes this.

عضو فعال
    تشکر 69 بار در 49 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkia نمایش پست ها
    ببخشید نه پخت و پز نه شست و شو! مگه میشه؟! خیلی خوبه که آدم به محیط زیست اهمیت بده امّا من الان موندم که به خاطر راحتی بیشتر این کارا رو انجام نمیدید یا به خاطر محیط زیست؟!
    چه اشکالی دارد با یک تیر دو نشان میزنم. هرچه پخت وپز کمتر باشد از مواد شوینده کمتری استفاده شده آب وزمین ومحصولات کشاورزی وغیره سالمتر میمانند.

صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

اکنون 1 کاربر در حال مطالعه مبحث هستند (0 عضو و 1 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
ساعت 07:14 بر حسب GMT +3.5 می باشد. Powered by: vBulletin Version 4.2.1 vBFarsi Language Pack Version 4.2
Forum Modifications By Marco Mamdouh مطالب درج شده توسط کاربران بیانگر نظر شخصی آنها بوده و ممکن است همسو با اهداف و دیدگاه های مدیریت سایت نباشد. تمامی مطالب و مقالات ارائه شده فقط جنبه اطلاع رسانی دارند.