مهمان گرامی خوش آمدید، جهت عضویت در سایت و دسترسی به کلیه امکانات آن لطفاً کلیک کنید
چگونگی مصرف سیب زمینی و بادمجان و غیره بصورت خام
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
Like Tree2Likes
  • 1 Post By reza1353
  • 1 Post By bayat6890

موضوع: چگونگی مصرف سیب زمینی و بادمجان و غیره بصورت خام

عضو انجمن
    تشکر 0 بار در 0 پست

پیش فرض چگونگی مصرف سیب زمینی و بادمجان و غیره بصورت خام

سلام بعضی از صیفی جات مثلا سیب زمینی و بادمجان رو نمیتونم خام بخورم چی کار کنم?

عضو فعال
    تشکر 69 بار در 49 پست

خوب شما میتونین آن هارا بخارپزکنیدوروی آن روغن زیتون ونمک وفلفل بزنید چون من هم خام گیاهخواری میکنم اما ازسبزیجات بخار پز هم طبق نظر دکتر زرین اذر استفاده می کنم.به نظرمن این طرز پخت سالمی است.اگر هم که خامگیاهخوار مطلق هستیدونمیتوانید بعضی سبزیجات را خام بخورید میتونیدانها راحذف کنید وازسبزیجاتی که خامشان خوشمزه تراست استفاده کنید.

عضو انجمن
    تشکر 0 بار در 0 پست

سلام
    من سیب زمینی رو به صورت خام با رنده متوسط رنده میکنم و با سالاد خیار گوجه کدو میخورم
    در مورد بادمجان هم آن را نگینی ریز میکنم به مقدار کم و با سالاد میخورم

shiru likes this.

عضو انجمن
    تشکر 0 بار در 0 پست

سلام . خب اگر میلی به خوردن سیب زمینی و بادمجان در شکل طبیعی اون ها توی طبیع ، ندارین پس این ها برای انسان ساخته نشده است . به جاش میتونید از انواع میوه های ابدار استفاده کنید .

عضو انجمن
    تشکر 0 بار در 0 پست

منبه خاطر بیماری های قلبی و خودبهخود زخم شدن بدنم که چند بار در استانه ی مرگ قرار داشتم نزدیک یک سال خام گیاهخوار مطلق هستم و مواد پخته هیچ خاصیتی ندارند طبق ازمایشات همین دکترها هنگام خوردن مواد پخته بدن گلوبولهای سفید در اون منطقه زیاد می شوند همون طور که میدونید اونا فقط هنگام میکروب در بدن وارد بشه ظاهر میشوند اگر کسی گیاهخوار می کنه مفت نمی ارزه باورتان نشود نه تنها مریضیم حتی دندانهای کرم خورده ام با انکه حتی یک بار هم مسواک نزدم خوب شده است و من در یک سال سیب زمینی و جوانه های گندم و جو و نخود و گوجه فرنگی و پیاز و اویشن با میوه ها و مغزها غذاهای اصلیم بودم و حتی یک بار هم مواد پخته نخوردم چون حتی یک لقمه پخته اثر خامخواری رو از بین میبره چون سلولهای زائد و میکروبها تغذیه شان از مواد پخته هست من همیشه سیب زمینی رو با فلفل و با جوانه ی گندم و نخود زرد چوبه و سیر در مخلوط کن ریخته و سسی غلیظ بهدست می اید بعد در ان گوجه و پیاز و هلو کاهو ریز ریز کرذه و میریزیم و عذای دیگرم که همیشه می خورم یک لیوان جوانه گندم سیب زمینی و اویشن و یک گردو نمک و نیم لیوان اب در مخلوط کن ریخته سپس ان را در ظرفی ریخته نیم تا یک لیوان ارد به ان اضافه می کنیم هم می زنیم تایک دست شود در انتها در ان روغن کنجد و شوید می ریزیم

mina136584 likes this.

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

اکنون 1 کاربر در حال مطالعه مبحث هستند (0 عضو و 1 مهمان)

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
ساعت 21:29 بر حسب GMT +3.5 می باشد. Powered by: vBulletin Version 4.2.1 vBFarsi Language Pack Version 4.2
Forum Modifications By Marco Mamdouh مطالب درج شده توسط کاربران بیانگر نظر شخصی آنها بوده و ممکن است همسو با اهداف و دیدگاه های مدیریت سایت نباشد. تمامی مطالب و مقالات ارائه شده فقط جنبه اطلاع رسانی دارند.