مهمان گرامی خوش آمدید، جهت عضویت در سایت و دسترسی به کلیه امکانات آن لطفاً کلیک کنید
روزه ی آب
صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 94
Like Tree78Likes

موضوع: روزه ی آب

 1. #1
  Senior Member
  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  ارسال ها
  237
  تشکر
  538
  تشکر 1,121 بار در 231 پست

  پیش فرض روزه ی آب

  با درود : دوستان عزیز در این قسمت سعی داریم تاپیکی به نام آب درمانی یا روزه ی آب داشته باشیم.من و دوست عزیزمون وجترین و دو تا از دوستان که در این فروم نیستن تصمیم گرفتیم بمدت 3 روز که از امروز شروع کردیم تا روز یکشنبه بطور گروهی روزه ی آب داشته باشیم.همونطور که احتمالا مطلع هستید برای پاکسازی بدن بسیار مفیده .حدود دو یا سه هفته ی پیش هم باز همین تعداد روزه ی آب داشتیم و از نتیجه ش بسیار راضی بودیم.البته این سری به پیشنهاد دوست با تجربه مون ( وجترین = خانوم قاسمی ) تصمیم به روزه ی آبمیوه گرفتیم و اونم یک نوع آبمیوه که اینبار از آب پرتقال داریم استفاده میکنیم.خوشحال میشم اگر سوالی در این زمینه دارید همراه با دوستان باتجربه تر جوابگو باشیم و امید دارم که در دفعات بعد تعداد بیشتری باشیم. با سپاس


 2. کاربران : 11 تشکر کرده اند از شما رامین58 برای ارسال این پست سودمند:

  Abolfazl (27-01-2014),admin (20-06-2013),ashti (09-02-2013),baher (08-02-2013),Blue (09-02-2013),farzaneh (09-02-2013),Führer (08-02-2013),poopakkhanoom (18-08-2013),Shadow (09-02-2013),نسیم م. (09-02-2013),وجترین (08-02-2013)

 3. #2
  Member
  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  ارسال ها
  39
  تشکر
  255
  تشکر 150 بار در 39 پست

  پیش فرض

  رامین عزیز ، خوشحالم که این تاپیک رو راه انداختی ، امیدوارم دوستان دیگه این تالار در روزه های گروهی که باز هم در آینده نزدیک میزاریم همراهمون باشن و پر انرژی به سوی سلامتی گام برداریم .


 4. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما وجترین برای ارسال این پست سودمند:

  Abolfazl (27-01-2014),ashti (09-02-2013),baher (08-02-2013),poopakkhanoom (18-08-2013),Shadow (09-02-2013),Tanesh (09-02-2013),نسیم م. (09-02-2013),زهره (09-02-2013)

 5. #3
  Member
  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  ارسال ها
  39
  تشکر
  255
  تشکر 150 بار در 39 پست

  پیش فرض فلسفه آب درمانی

  1- آب درمانی ( روزه آب ) نه گرسنگی کشیدن است و نه یک روش تحمیلی به جسم بلکه یک جریان بیولوژیک موثر و مفید است که در این روش درمان از درون سرچشمه می گیرد.


  2- آب درمانی( روزه آب ) یک نوع استراحت است که به بدن ما این امکان را می دهد که خودرا برای ترمیم و نظافت درونی و بیرون ریختن مواد مزاحم بسیج می کند و دوباره خود را پاکسازی و بازسازی می نماید.


  3- راز و رمز و تاثیر معجزه آسای این امر در درون ارگانیسم زنده بدن ما نهفته است، زیرا بدن ماست که همواره دستخوش تغییر و تحول می شود انسان ها از نیروی عظیم بازسازی و ترمیمی که در درون خود دارند بی اطلاع اند.


  4- علم پزشکی، آب درمانی را خطرناک می داند، زیرا نمی توانند در آزمایشگاه های خود را به بررسی آن بپردازند. آنها بیشتر در استخرهای عمیق فیزیک و شیمی شنا می کنند و کاملاًً به آنها وابسته اند.


  5- متاسفانه سیستم پزشکی نوین قادر نیست انسان ها را از زندان مخوف بیماری ها بیرون آورد.


  6- آب درمانی ( روزه آب ) مطمئن ترین و بی ضررترین و بی خطرترین روش درمانی است و هیچ روشی را نمی توان با آن مقایسه نمود.


  7- به وسیله آب درمانی ( روزه آب ) می توان از شر زائدات جمع شده در بدن راحت شد و به کل ارگانیسم بدن این امکان را دادکه اعمال حیاتی خود را دوباره مرتب و منظم نماید.


  8- آب درمانی ( روزه آب ) با گرسنگی یکسان نیست. (آب درمانی به معنای گرسنگی نیست) هنگامی که شخص از خوردن غذا خودداری می کند دو مرحله را پشت سر می گذارد که هر دو مرحله مهم هستند:

  مرحله اول:
  این مرحله با نخوردن شروع می شود. در این مرحله بدن از مواد ذخیره ای که در اختیار دارد، استفاده می کند تا مدت مشخصی.
  مرحله دوم:
  مرحله است که بدن تمام ذخایر خود را مصرف نموده است و دیگر مواد ذخیره ای برای تغذیه خود در اختیار ندارد و ذخیره اش تمام شده است و ادامه ی آب درمانی در این مرحله برای شخص ایجاد خطر می کند در این مرحله است که آب درمانی توام با گرسنگی می باشد و در این حالت باید آب درمانی را قطع نمود زیرا مرحله پاکسازی انجام شده است و حالا نوبت به ترمیم است که خود جسم آن را بطور طبیعی انجام می دهد (پس آب درمانی شامل2 مرحله است: 1-پاکسازی (سم زدایی)2- بازسازی (ترمیم).


  9- آب درمانی ( روزه آب )وسیله است و این بدن است که عمل می کند و کار درمان، خاص بدن است و بیرون از بدن هیچ روش و ماده ای نیست که آن را درمان کند.


  10- آب درمانی ( روزه آب )، یعنی اجتناب کردن از خوردن غذا و تنها استثنایی که وجود دارد این است که آب باید نوشیده شود.


  11- نخوردن غذا در هنگام بیماری اولین اقدام کمکی به بدن است. اگر ما این اولین قدم را برداشتیم و اگر قبول کردیم که برای کمک کردن به بدن خود باید آب درمانی بگیریم، به بدن خود این امکان را داده ایم که خود را پاک کند. پاک که شد سالم می شود.


  12- یکی دیگر از فوائدآب درمانی ( روزه آب ) ایجاد حالت تعادل در بدن است و آب درمانی می تواند تعادل روحی و روانی و جسمی را بوجود آورد. زمانی که تعادلی بین خوردن غذا و دفع آن وجود نداشته باشد. انسان دچار مشکل می گردد، درهنگام هضم عذا، بدن خون بیشتری به دستگاه گوارش می فرستد به همین خاطر بعضی مواقع پس از خوردن غذا ما خود را تنبل و شل و خواب آلود حس می کنیم رآب درمانی به بدن این امکان را می دهد که انرژی خود را به جای اینکه صرف هضم غذا کند برای برطرف نمودن مشکلاتش بکار گیرد. در هنگام آب درمانی بدن این فرصت را پیدا می کند تا به کارهایی بپردازد که در گذشته امکان پرداختن به آنها را نداشته است.


  13- در هنگام آب درمانی ( روزه آب ) مویرگ ها و رگ ها از وجود مواد زائد پاک می شوند و پس ماندهای غذاهای هضم نشده قبلی بیرون فرستاده می شوند حتی ضربان قلب و تنفس در هنگام آب درمانی آرام تر می شوند و سلسله اعصاب کار کمتری برای انجام دادن دارند. این ها همه به خاطر استراحت و آرامش است.


  14- آب درمانی ( روزه آب ) موجب ترمیم و بازسازی می شود، در هنگام آب درمانی تمام اندام ها و ماهیچه ها و روح و روان آدمی به چنان استراحت عمیقی فرو می روند که شخص بیشتر از هر زمان دیگری احساس قدرت می کند. این استراحت باعث برقراری تعادل بین روح و روان و جسم می شود و موجب می شود که فرد از لحاظ تندرستی پیشرفت های قابل توجهی کند. سلول های زنده سالم ساخته می شوند و جایگزین سلول های فرسوده می گردند و شخص احساس جوانی می کند.


  15- در میان انواع و اقسام روش های معمولی پزشکی که برای درمان بیماری ها بکار می روند هیچ کدام از آنها قادر نیستند که بیماری را درمان کنند، این تنها آب درمانی است که موثر و مفید و درمان کننده است و باعث تقویت تمام دستگاه های بدن به خصوص دستگاه دفع مواد می شود.


  16- آب درمانی باعث ترمیم و پاکسازی خون می شود. این کار با هیچ ماده پاک کننده تلخی که در داروخانه ها موجود است نمی توان عملی نمود. تمام مواد شیمیایی که برای رفع یبوست و بیرون راندن ادرار به کار برده می شوند نمی توانند مانند آب درمانی خون و اندام ها را از وجود مواد زائد پاکسازی می کنند، این بدن است که در هنگام آب درمانی به خانه تکانی می پردازد و خود را پاک می کند زیرا کل ارگانیسم بدن شروع به پاکسازی عمیق می کند وتحریکات عصبی به مرور قطع می شوند وبدن بیشتر استراحت می کند. چند روزی آب درمانی گرفتن کافی است که خون و لنف را از وجود سموم پاک کنیم و البته تاثیر آب درمانی به این ختم نمی شود و اثر آن همچنان ادامه دارد و باعث می شود سمومی که در نقاط عمیق تر بدن انبار و گندیده شده اند به بیرون فرستاده شوند.


  17- در هنگام آب درمانی ( روزه آب )به علت کم شدن مواد غذایی، بدن در شرایطی قرار می گیرد که مجبور می شود مواد موجود در خود را به مصرف برساند. حتی مواد انبار شده در بافت ها مصرف می شوندو بافت های اضافی بوجود آمده نیز دوباره به شکل انرژی مصرف می شوند و ارگانیسم از وجود مواد سمی پاک می شود. بافت های اضافی بوجود آمده مورد بررسی قرار می گیرند و آن قسمتهایی که قابل استفاده هستند مصرف می شوند و مازاد آنها از طریق جریان گردش خون دفع می گردد.


  18- در هنگام آب درمانی به علت نرسیدن غذا از بیرون به بدن تمام آنچه در بدن بر جای مانده و در گذشته نتوانسته آنها را مورد سوخت و ساز درست قرار دهد و بدون مصرف در بدن جمع شده اند. دوباره هضم و جذب و دفع می شوند. در واقع بدن نوعی خانه تکانی عمیق انجام می دهد.


  19- دفع مواد زائد یکی از اصولی ترین و واجب ترین اعمال حیاتی بدن است که انسان قرن حاضر با آن مشکل دارد. زیرا سیستم های دفعی ما به خاطر مشکلات درونی ضعیف و تنبل شده اند.


  20- هر سلولی دارای این قابلیت است که مواد را تجزیه و از هم جدا کند و مواد زائد را پس از استفاده از مواد مغذی دفع نماید.


  21- آب درمانی ( روزه آب ) با گرسنگی کاملاً فرق دارد. کسی که گرسنه باشد باید غذا بخورد، کسی که مدتی آب درمانی گرفته و زمان آن رسیده که باید غذا بخورد اگراز خوردن امتناع کند گرسنگی می کشد و این با آب درمانی گرفتن فرق دارد.


  22- آب درمانی حالتی است که شخص در هنگام غذا، نمی خورد و نیازهای جسمی بدن را بوسیله ذخیره های درونی خود تامین می کند.


  23- گرسنگی، حالتی است که در آن شخص گرسنه دیگر ذخیرهای ندارد و باید نیاز بدن خود را با خوردن غذا برطرف کند.


  24- زمانی که ذخیره درونی بدن تمام شده باشد و شخص مدام از خوردن غذا خودداری کند ممکن است در اثر کمبود مواد غذایی بمیرد، زیرا اعمال حیاتی بدن در این حالت مختل می شود.


  25- آب درمانی ( روه آب ) یک جریان بسیار پیچیده است. روزه فقط شامل غذا نخوردن نمی شود، آب درمانی قسمتی از هنر روحی- روانی انسان است، هنر (خود ترمیمی بدن) است.


  26- در روزه آب ( آب درمانی ) ، تمام نیازهای فیزیولوژی سلامتی در بدن افراد موجود است. این نیازها بوسیله مواد ذخیره شده در بدن تامین می گردد.


  27- آب درمانی یک تولد دیگر و زندگی دوباره است و به تمام ارگانیسم بدن جانی تازه می بخشد. زمانی که شخص از غذا خوردن خودداری می کند تمام سلول های بدنش (پروتوپلاسما) برای بیرون راندن مواد خارجی انبار شده در خود تجهیز می شوند در این مواد سمی انبار شده در سلول ها بعضی مواقع سموم بسیار خطرناکی دیده می شود که از سالها پیش در بین سلول های چرب و بافت های پیوندی انبار شده اند. این بافت های ذخیره کننده را می توان انبار بدن نامید. (محل تجمع فضولات و پس مانده ها و اخلاط) زمانی که این بافت ها از وجود مواد سمی مزاحم پاک شوند بدن بهتر می تواند وظایف خود را انجام دهد.


  28- امروزه انسان ها در اثر بیماری قبل از اینکه متکامل شوند می میرند، مرگ زودرس و زندگی بیمارگونه که در آن بجز رنج و درد حاصلی ندارد.


  29- آب درمانی ( روزه آب ) باعث تاخیر در پیری می شود. شخص آب درمان حتی در سنین بالا دوباره وارد مرحله تولدی تازه می گردد.


  30- جوان شدن سلولها در دنیای ارگانیسم بطور کلی و اصولی چیزی نیست به جز جریان معمولی تازه شدن سلول ها که در طول زندگی موجود زنده بدون وقفه ادامه دارد. عوامل سدکننده ایی که مانع جریان جوان شدن می باشند را باید شناخت. از بین بردن هر عامل متوقف کننده ایی باعث می شود که سلول ها دوباره جریان نوسازی خود را شروع کنند و این بستگی به سن شخص ندارد.


  31- تا وقتی که ما منابع سموم را نشناسیم و از آن ها دوری نجوئیم درمانی در کار نیست و فقط مجبوریم بوسیله داروهای شیمیایی که خود سموم قانونی و مجاز می باشند علائم بیماری را تسکین دهیم، از درمان خبری نیست. این داروها که بطور موقتی دردی را در یک نقطه ساکت می کند در آینده در جای دیگری را به درد می آورند که درمان آن در بیشتر مواقع غیرممکن است.


  32- در هنگام آب درمانی ( روزه آب )، بدن فرصتی می یابد که خود را از وجود عناصر مضر، پاک سازد و فضولات جمع شده در خود را بیرون ریزد. پس از آب درمانی تغذیه درست باعث می شود که خواص شیمی خون دوباره ترمیم گردد و شانس سلامتی بیشتر می شود. 6. کاربران : 10 تشکر کرده اند از شما وجترین برای ارسال این پست سودمند:

  Abolfazl (27-01-2014),ashti (11-02-2013),baher (08-02-2013),Blue (09-02-2013),DiakoFeiz (18-07-2014),Shadow (09-02-2013),shokoofeh (13-07-2013),Tanesh (09-02-2013),نفس (02-08-2013),نسیم م. (09-02-2013)

 7. #4
  Senior Member
  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  ارسال ها
  237
  تشکر
  538
  تشکر 1,121 بار در 231 پست

  پیش فرض

  مرسی وجترین عزیز منم امیدوارم. بله همانطور که فرمودید هر چه گروه بزرگتر و دوستان بیشتر باشن جذاب تره.خب عرض کنم که امروز عصری کمی گرسنه شده بودم که با نوشیدن یک لیوان آب پرتقال خنک خوشبختانه گرسنگیم برطرف شد.امروز حدو 6 لیوان آب پرتقال نوشیدم امیدوارم زیاده روی نکرده باشم در ضمن اینم حال الانمه

  poopakkhanoom likes this.

 8. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما رامین58 برای ارسال این پست سودمند:

  ashti (09-02-2013),baher (09-02-2013),Blue (09-02-2013),poopakkhanoom (18-08-2013),Shadow (09-02-2013),Tanesh (09-02-2013),نسیم م. (09-02-2013),وجترین (08-02-2013),زهره (09-02-2013)

 9. #5
  Senior Member
  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  ارسال ها
  237
  تشکر
  538
  تشکر 1,121 بار در 231 پست

  پیش فرض

  با درود امروز وارد دومین روز آب درمانی شدیم.صبح که بیدار شدم کمی احساس گرسنگی کردم .اول از همه خودم رو وزن کردم که حدود یک کیلو وزن کم کردم.بعد با اجازتون یک لیوان آب پرتقال زدم به بدن و الان هم مثل شیر در خدمت شما دوستان عزیزم هستم.خیلی احساس خوب و سبک وزنی دارم.خیلی هم با نشاط هستم.

  poopakkhanoom and vzarei like this.

 10. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما رامین58 برای ارسال این پست سودمند:

  ashti (09-02-2013),baher (09-02-2013),poopakkhanoom (18-08-2013),Shadow (09-02-2013),نسیم م. (09-02-2013),وجترین (09-02-2013),زهره (09-02-2013)

 11. #6
  عضو انجمن
  تاریخ عضویت
  May 2012
  ارسال ها
  141
  تشکر
  1,057
  تشکر 774 بار در 141 پست

  پیش فرض

  پس تو آب درمانی میشه آب میوه و دیگر نوشیدنی ها رو هم استفاده کرد ؟


 12. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما نسیم م. برای ارسال این پست سودمند:

  ashti (09-02-2013),baher (09-02-2013),Shadow (09-02-2013),وجترین (09-02-2013),زهره (09-02-2013)

 13. #7
  عضو فعال و صمیمی تالار
  تاریخ عضویت
  Mar 2011
  ارسال ها
  546
  تشکر
  4,083
  تشکر 3,292 بار در 547 پست

  پیش فرض

  خيلي ممنون رامين جان
  منم زماني كه خامگياهخوار بودم يك روز در هفته سعي ميكردم از مايعات استفاده كنم
  حس خوبي داره
  به دوستان عزيز هم
  پیشنهاد ميكنم حتما امتحانش كنند.


  poopakkhanoom and vzarei like this.

 14. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما Shadow برای ارسال این پست سودمند:

  ashti (10-02-2013),baher (09-02-2013),poopakkhanoom (18-08-2013),نسیم م. (12-02-2013),وجترین (09-02-2013),زهره (09-02-2013)

 15. #8
  Senior Member
  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  ارسال ها
  237
  تشکر
  538
  تشکر 1,121 بار در 231 پست

  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط نسیم م. نمایش پست ها
  پس تو آب درمانی میشه آب میوه و دیگر نوشیدنی ها رو هم استفاده کرد ؟
  آره نسیم جان .چرا که نه.ولی از یک نوع آبمیوه.در ضمن خانوم قاسمی عزیز ( وچترین ) تجربه ی 33 روزه ی آب درمانی ( روزه ی آب ) هم دارند.اگر سوال و راهنمائی خواستید از ایشون میتونید کمک بگیرید.موفق باشید

  ویرایش توسط رامین58 : 09-02-2013 در ساعت 15:35

 16. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما رامین58 برای ارسال این پست سودمند:

  ashti (10-02-2013),baher (09-02-2013),نسیم م. (12-02-2013),وجترین (09-02-2013),زهره (09-02-2013)

 17. #9
  Member
  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  ارسال ها
  39
  تشکر
  255
  تشکر 150 بار در 39 پست

  پیش فرض

  اولین باره که روزه ی آب میوه رو تجربه میکنم ، امروز روز دوم آب میوه درمانی گروهیه ، دیروز تقریبا هشت لیوان آب پرتقال مصرف کردم ، امروز هم از صبح تا حالا چهار لیوان آب پرتقال مصرف کردم ، احساس سبکی خاصی دارم و پر انرژی هستم .

  vzarei likes this.

 18. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما وجترین برای ارسال این پست سودمند:

  poopakkhanoom (18-08-2013),نسیم م. (12-02-2013),زهره (09-02-2013)

 19. #10
  Junior Member
  تاریخ عضویت
  Aug 2012
  ارسال ها
  16
  تشکر
  46
  تشکر 44 بار در 16 پست

  پیش فرض آب درمانی

  سلام به همه
  جدا خسته نباشید
  میگم سخت نگذره بهتون!!!!
  منم دارم آبدرمانی میکنم,البته فقط با آب
  الانم روز دومه
  دیگه منم هستم
  فقط نگران شماهام که وحشتناک تحت فشارید!
  حال منم خوبه

  poopakkhanoom and vzarei like this.

 20. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما زهره برای ارسال این پست سودمند:

  poopakkhanoom (18-08-2013),نسیم م. (12-02-2013)

 21. #11
  Senior Member
  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  ارسال ها
  237
  تشکر
  538
  تشکر 1,121 بار در 231 پست

  پیش فرض

  درود زهره جان .خوشحالم که شما هم دارید آب درمانی انجام میدید.و اما قابل توجه دوستان عزیز میهمان: در اینجا باید یه نکته ای رو اضافه کنم.اگر ما میآیم از حالمون و سلامت جسمیمون مینویسیم نه اینکه بخوایم بگیم کسی از آب درمانی حالش بد شده .بلکه متذکر میشیم که چقدر حال خوب و با نشاطی داریم و احساس سبکی میکنیم وگرنه کسی با آب درمانی به مشگلی نخورده .همه ازش سود بردن و حتی اشخاصی که بیمار بودن حالشون بهتر از قبل شده و از بیماری خوشبختانه فاصله هم گرفتن.موفق و پیروز باشید .با سپاس


 22. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما رامین58 برای ارسال این پست سودمند:

  ashti (10-02-2013),baher (10-02-2013),poopakkhanoom (18-08-2013),نسیم م. (12-02-2013),وجترین (09-02-2013)

 23. #12
  Junior Member
  تاریخ عضویت
  Aug 2012
  ارسال ها
  16
  تشکر
  46
  تشکر 44 بار در 16 پست

  پیش فرض

  روز بخیر
  روزتون پرتقالی
  میبینم که از سر شکم سیری اصلا نمیاین یه سر به این تاپیک بزنین
  منم روزی اونهمه آب پرتقال میخوردم حتما مثل شماها بهم سخت میگذشت!!!


  صاحب تاپیک صبح به صبح باید بیاد در تاپیکشو باز کنه

  آقا رامین و وجترین عزیز در چه حالید؟
  خوش میگذره؟
  اون عقبیا صدا میرسه؟


  من هم که خوب خوبم
  همه چی آرومه و اینا

  البته من امروز هم فقط آب مصرف میکنم و گاهی چند قطره آبلیمو هم میریزم و یه کوچولو شکر اگه وجترین نیاد دعوام کنه

  فعلا...

  vzarei likes this.

 24. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما زهره برای ارسال این پست سودمند:

  poopakkhanoom (18-08-2013),نسیم م. (12-02-2013),وجترین (10-02-2013)

 

 
صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

اکنون 1 کاربر در حال مطالعه مبحث هستند (0 عضو و 1 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

 • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
 • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
ساعت 05:32 بر حسب GMT +3.5 می باشد. Powered by: vBulletin Version 4.2.1 vBFarsi Language Pack Version 4.2
Forum Modifications By Marco Mamdouh مطالب درج شده توسط کاربران بیانگر نظر شخصی آنها بوده و ممکن است همسو با اهداف و دیدگاه های مدیریت سایت نباشد. تمامی مطالب و مقالات ارائه شده فقط جنبه اطلاع رسانی دارند.