مهمان گرامی خوش آمدید، جهت عضویت در سایت و دسترسی به کلیه امکانات آن لطفاً کلیک کنید
شروع دوباره..
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
    عضو انجمن
    تشکر 0 بار در 0 پست

پیش فرض شروع دوباره..

سلام من مریم هستم خواستم برای شروع یکم راهنماییم کنید چون من نزدیک یک سال و نیم گیاه خوار کامل بودم (ماکروبیوتیک) ولی بعدا به دلیل ریزش مو و ضعف و سرگیجه و سر شدن پاها و پوسته پوسته شدن دستا و عوارض دیگر صرفه نظر کردم اون زمان من گیاه خواری رو برای درمان مشکل تخمدان پلی کیستیک استفاده کردم ولی بعد اون یه سال و نیم که آزمایش دادم هرمونای من یه چیز خیالی رفته بود بالا حتی بدتر از قبل که قرص مصرف نمی کردم .با بهترین دکتر غدد تهران که مشورت کردم گفتم در ماه اول من حالم خوب بود و اینا گفتش به علت کاهش وزن بدن یه جوری متعادل میشه حالا خنده دار اینجاس که من لاغر بودم و لاغرتر شدم پس حرفشون یکم!!!

بگذریم الان نزدیک دو سال هست دوباره دارو درمانی رو شروع کردم و جالب اینجاس که من هر دفعه میرم دوز دارو رو فقط زیاد میکنن میگم خب ریزش موی سر از پشت طبیعی نیست چون اصن ربطی به هرمون نداره میگن که مال اضطرابه باورتون نمیشه موهای من ریز ریز که در میاد میریزه از پشت سر خلاصه من میگم مال اشباع کبد از داروهاست چون عوارض خیلی نادر قرصا رو گرفتم مثل لک و تیرگی و..ولی بازم اصرار دارن دارو درمانی رو ادامه بدم:|
    دقیق این جمله رو گفتن اگر دارو نخوری بیست سال زودتر میمیری پس لک و اینا اندازه مرگت مهم نیست من قبل دارو درمانی پوستم با بچه ها مو نمی زد !
    به هر حال...
    خواستم راهنماییم کنید چون یه جورایی از دفعه اول ضربه خوردم دوست دارم این دفعه نتیجه بگیرم چون دکتری نمونده من سوال نکردم حتی خارج از کشور , طب سنتی حجامت ولی چون بیماری متابولیکه و بدن خودش باعث ساختن کیست و مقاومت به انسولین و ایناس پس کیستو هم با حجامت درمان کنی فایده نداره برمیگرده.

با تشکر

عضو فعال
    تشکر 69 بار در 49 پست

متوجه نشدم یعنی شما به خاطر گیاهخواری پوستتان پوست، پوست شده وریزش مو پیدا کردهایدودچار سرگیجه وضعف وسر شدن پا شده اید؟ آخه همه این مشکلات با گیاهخواری کامل حل میشود.

عضو انجمن
    تشکر 0 بار در 0 پست

بله کلا پوست صورتم افتاد .من خودم کم خونی داشتم بدتره مشکل من الان اینه که دیگه نمیخوام دارو ادامه بدم ولی نمیدونم به گیاه خواری برگردم یا چی فقط میخوام این مشکل رو حل کنم خیلی ناراحتم کرده

عضو فعال
    تشکر 69 بار در 49 پست

خوب دوست عزیز گیاهخواری که بهترین روش زندگی است اما برای درمان بیماری بهتراست اگر درتهران هستید به یک دکتر گیاهخوار مراجعه کنیدیا در سایت دکتر زرین آذر مشکلتون را مطرح کنید.در ضمن تا اونجایی که من اطلاع دارم بیماریهای کیستی ورحم و...درخانمها تا حدی مربوط به منابع حیوانی است با حذف این مواد درطولانی مدت می توان باعث بهبودی شد.

Junior Member
    تشکر 6 بار در 4 پست

آرزو دارم که هر چه زودتر مشکلتون حل بشه و سلامتی کاملتون را به دست بیارید... برای گیاهخواری هم اگه قبلا نتیجه نگرفتید بهتره بسیار با احتیاط برید جلو و با متخصصین این امر قبل از شروع مشورت کنید...

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

اکنون 1 کاربر در حال مطالعه مبحث هستند (0 عضو و 1 مهمان)

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
ساعت 14:40 بر حسب GMT +3.5 می باشد. Powered by: vBulletin Version 4.2.1 vBFarsi Language Pack Version 4.2
Forum Modifications By Marco Mamdouh مطالب درج شده توسط کاربران بیانگر نظر شخصی آنها بوده و ممکن است همسو با اهداف و دیدگاه های مدیریت سایت نباشد. تمامی مطالب و مقالات ارائه شده فقط جنبه اطلاع رسانی دارند.