مهمان گرامی خوش آمدید، جهت عضویت در سایت و دسترسی به کلیه امکانات آن لطفاً کلیک کنید
چند سوال و جواب در مورد گیاهخواری - صفحه 2
صفحه 2 از 8 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13 تا 24 از مجموع 88
Like Tree14Likes

موضوع: چند سوال و جواب در مورد گیاهخواری

عضو صمیمی
    تشکر 499 بار در 77 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi000 نمایش پست ها
    راستی یه چیزی.. امروز رفتم عطاری نمک دریا بگیرم. میگفت کیلویی 35 هزار تومن. واقعا قمیتش همینقدره؟ فکر کنم همون برم دریاچه ی ارومیه بهتر باشه. راستی غیر از نمک دریا هیج نمک دیگه ای نمیشه مصرف کرد؟ چون امروز تو یه مغازه دیدم که نمک معدنی داشتن .مثل سنگ مرمر و سفید ودرشت بود. خیلی هم ارزون بود. از اینا نمیشه استفاده کرد؟
    امروز صابون مراغه و سدر گرفتم برای شتشو و استحمام. فروشنده ش میگفت من خودم از بچگی با صابون مراغه سرم رو شستم
    امتحان میکنم اگه خوب بود نتیجه رو بهتون خبر میدم
    الان سرچ کردم دیدم صابون مراغه از چربی های حیوانات درست میشه. با این تفاسیر استفاده نمیکنم. همون از سدر استفاده میکنم. اگه شما روش دیگه ای برای شستن موی سر میشناسید بهم بگید. سپاس

2. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما hadi000 برای ارسال این پست سودمند:

AZAD (12-02-2012),baher (15-12-2011),Blue (17-12-2011),Texas (17-12-2011),The Almighty (17-12-2011),ناپلئون (16-12-2011),yasaman1178 (16-12-2011),yasamin (16-12-2011),رامين (16-07-2013)

عضو صمیمی
    تشکر 248 بار در 31 پست

من خودم اخیرا سعی میکنم فقط وعده ظهر رو پخته بخورم و قلبا باور دارم که خامگیاهخواری بهترین شیوه غذایی برای سلامتی وهمینطور محیط زیست و کره زمینه. امیدوارم یک روز بتونم به جمع خامگیاهخواران وگن ملحق بشم!
    یاسمن جان شما کارتون درسته
    منم همچین کاری می کنم یعنی در روز یه وعده غذای پخته می خورم.
    حالا این غذای پخته هر چیزی می تونه باشه یک غذای کامل(پر از مخلفات)
    یا یه غذای ساده و یا حتی کیک و شیرینی کلا فرقی نمی کنه هر چی پخته باشه .
    بقیشم میوه می خورم و همینطور ابمیوه که فوق العادس.
    البته ابمیوه ی طبیعی که خودم با دستای خودم درستش کرده باشم حالا اگه یکی با دستای خودش درست کردم میخورم .زیاد سخت گیر نیستم
    و یه مقدارم مغز و جوانه و این چیزها.
    امــــــــــا دو روز از هفته رو روزه می گیرم . روزه ی ابمیوه
    جداً اسمش روزه ی اب میوس .
    عالیه بدنو از سموم پاک پاک می کنه
    من که راضیم . و خیلی هم پرانرژی و سالمم
    البته خوب مسلما مثل خام خواری نمیشه اما از پخته خواری محض خیلی بهتره.
    چون فعلا خودم نمی خوام خام خواری کنم همین روش واسم بهترینه.
    البته من خودمو محدود نمی کنم. این چیزیه که بدنم ازم میخواد

خواستم تو اینترنت قیمتشو تو ایران چک کنم که دیدم اینترنتی هم به فروش می رسه
    و اینطور که معلومه از نمک دریایی (طبق اون قیمتی که شما گفتین)ارزونتره
    http://www.kmagiclife.com/fa/product...9-9b258af67002
    پایینشو ببین انواع مختلف (بلور ریز و درشت) داره

4. کاربران : 10 تشکر کرده اند از شما yasamin برای ارسال این پست سودمند:

AZAD (17-12-2011),baher (16-12-2011),Blue (17-12-2011),hadi000 (16-12-2011),lone wolf (17-12-2011),Texas (17-12-2011),The Almighty (17-12-2011),ناپلئون (16-12-2011),yasaman1178 (16-12-2011),رامين (16-07-2013)

عضو صمیمی
    تشکر 499 بار در 77 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamin نمایش پست ها

یاسمن جان شما کارتون درسته
    منم همچین کاری می کنم یعنی در روز یه وعده غذای پخته می خورم.
    حالا این غذای پخته هر چیزی می تونه باشه یک غذای کامل(پر از مخلفات)
    یا یه غذای ساده و یا حتی کیک و شیرینی کلا فرقی نمی کنه هر چی پخته باشه .
    بقیشم میوه می خورم و همینطور ابمیوه که فوق العادس.
    البته ابمیوه ی طبیعی که خودم با دستای خودم درستش کرده باشم حالا اگه یکی با دستای خودش درست کردم میخورم .زیاد سخت گیر نیستم
    و یه مقدارم مغز و جوانه و این چیزها.
    امــــــــــا دو روز از هفته رو روزه می گیرم . روزه ی ابمیوه
    جداً اسمش روزه ی اب میوس .
    عالیه بدنو از سموم پاک پاک می کنه
    من که راضیم . و خیلی هم پرانرژی و سالمم
    البته خوب مسلما مثل خام خواری نمیشه اما از پخته خواری محض خیلی بهتره.
    چون فعلا خودم نمی خوام خام خواری کنم همین روش واسم بهترینه.
    البته من خودمو محدود نمی کنم. این چیزیه که بدنم ازم میخواد

خواستم تو اینترنت قیمتشو تو ایران چک کنم که دیدم اینترنتی هم به فروش می رسه
    و اینطور که معلومه از نمک دریایی (طبق اون قیمتی که شما گفتین)ارزونتره
    http://www.kmagiclife.com/fa/product...9-9b258af67002
    پایینشو ببین انواع مختلف (بلور ریز و درشت) داره

وای مرسی یاسمین عزیز- واقعا لطف کردی و شرمنده م کردی که برام سرچ کردی و لینکشم حتی برام گذاشتی. آره این خیلی ارزونتره و میشه تهیه کرد. بازم ممنون از لطفت. سپاس. برات شادی آرزو میکنم دوست خوبم

6. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما hadi000 برای ارسال این پست سودمند:

AZAD (17-12-2011),baher (16-12-2011),Blue (17-12-2011),lone wolf (17-12-2011),Texas (17-12-2011),The Almighty (17-12-2011),ناپلئون (17-12-2011),yasaman1178 (17-12-2011),رامين (16-07-2013)

Ex-Moderator(عضو صمیمی تالار)
    تشکر 976 بار در 130 پست

هادی و یاسمین عزیز،

نمک هیمالیا همون "نمک سنگ" خودمونه. هیج فرقی نداره. این اسم رو پاکستان روش گذاشته تا بتونه جیبِ ما رو خالی کنه. مثل همه ی نمک های معدنی از بلورهای هالیت تشکیل شده و همه ی خواص شگفت انگیزی که براش ذکر میشه دروغِ محضه!! مثل نمک های دیگه هیچ خاصیتی جز بیمار کردن ما نداره.:)

نمک دریا هم همین طور!....نمک دریا، نمکیه که از تبخیر شدن آب دریا به دست اومده، مگه نه؟ نمک معدنی (که همون نمک عادّیِ خودمونه) هم دقیقاً همین طور حاصل شده. وقتی اقیانوس ها از خشکی ها کنار رفتن، لکه هایی از آب دریا در مناطق پست تر باقی موند. این دریاچه ها زیر گرمای خورشید کوچکتر و کوچکتر (و غلیطتر و غلیظتر) شدن تا اینکه همه ی آبشون تبخیر شد و فقط نمک باقی موند. ساختار شیمیایی این دو نمک یکسانن! تحقیقات هم نشون دادن که هیچ فرقی بین نمک معدنی و نمک دریا نیست و نمک دریا برای سلامتی بهتر از نمک معدنی نیست، گرچه مطبوعات و تبلیغات دوست دارن به ما اینطور القاء کنن. (نظر مایو کلینیک : اینجا)

چرا اصلاً نمک بخوریم؟ ما اساساً قرار نیست به غذامون نمک اضافه کنیم. هرچیزی که ما می خوریم نمک داره و نیاری نیست ما بهش اضافه کنیم. درسته که بدن ما برای پایه ای ترین فعّالیتهاش به یون های سدیم نیاز داره و بدون اون نمی تونه زنده بمونه، بله، ولی فقط همون اندازه که در آب، دانه ها، سبزی ها و میوه ها وجود داره، نه بیشتر! بجز نونواها و کسایی که روزی چندین ساعت زیر آفتاب ورزشهای سنگین می کنن، خیلی بعیده که بدن ما با کمبود نمک روبرو بشه، ولی اگه نگرانی وجود داشت، میشه مقدار بیشتری از شلغم، کرفس، چغندر، اسفناج، هویج، جعفری، خربزه و موز استفاده کرد. متأسفانه ما رو از بچگی به دیدن نمکدون و چشیدن طعم نمک عادت دادن. وقتی بُرشهای آغشته به نمکِ خیار رو تو حلقمون می چپوندن نمی دونستن دارن رفتاری رو به جگرگوششون آموزش میدن که اونو برای ابتلا به لیست بلندی از بیماری ها آماده می کنه. ولی خوب خوشبختانه هنوز زنده ایم و خیلی راحت میشه این عادت رو تغییر داد. فقط کافیه دو سه بار غذامونو بدون نمک بخوریم. سلیقه ی ما بطرز بارنکردنی ای انعطاف پذیره!

با این حال اگه جایی لازمه حتماً نمک استفاده بشه، همون نمک آشپزخونه ی عادی (معدنی) احتمالاً بهتر از چیزیه که به نام نمک دریا فروخته میشه چون نمک معدنی وقتی از دریا جدا شده که آب دریاها هنوز آلوده به مواد نفتی، پسابهای شهری/صنعتی، آفت کش ها و فلزات سمی مثل جیوه نشده بود. :)

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman1178 نمایش پست ها
    با شور وشوقی که هادی در این راه نشون میده و توضیحات خوبی که تو در مورد خواص این گیاهان بی نظیر نوشتی خیلی دلم خواست که دوباره خامگیاهخواری رو شروع کنم!
    موافقم یاسمن جان، اتفاقاً منم چند روزه که دوباره شروع کردم!:D جالبه که توی همین مدّت کوتاه از شرّ دو کیلو وزن اضافه که چند وقت بود اذیّتم می کرد راحت شدم.:)

ویرایش توسط Blue : 17-12-2011 در ساعت 05:21
    شیدا likes this.
    http://www.vegankind.ir/upload/image...0356609389.jpg
    OPEN YOUR EYES - OPEN YOUR MIND - OPEN YOUR HEART

8. کاربران : 11 تشکر کرده اند از شما Blue برای ارسال این پست سودمند:

Alireza A (17-12-2011),AZAD (17-12-2011),baher (17-12-2011),hadi000 (17-12-2011),lone wolf (17-12-2011),Texas (17-12-2011),The Almighty (17-12-2011),ناپلئون (17-12-2011),yasaman1178 (17-12-2011),yasamin (18-12-2011),رامين (16-07-2013)

Ex-Moderator(عضو صمیمی تالار)
    تشکر 2,431 بار در 318 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi000 نمایش پست ها

امروز صابون مراغه و سدر گرفتم برای شتشو و استحمام. فروشنده ش میگفت من خودم از بچگی با صابون مراغه سرم رو شستم
    امتحان میکنم اگه خوب بود نتیجه رو بهتون خبر میدم
    هادی جان، برای تولید صابون مراغه از چربی حیوانی استفاده میشه!
    درسته که یه محصول سنتیه و هیچ وقت روی حیوانات آزمایش نمیشه، ولی در ساختش یک راست از بافت جانوری استفاده میکنن که نه تنها برای سلامتی پوست و مو مفید نیست و ضرر داره، بلکه یک محصول کاملا ضد وگان و ضد حقوق حیواناته.

پیشنهاد میکنم از صابونهای سبز دست سازی که خیلی از عطاریها میارن استفاده کنید که کاملا گیاهیه و در ساختش فقط از روغنهای گیاهی استفاده شده...

برای شستن موها میتونم شامپوهای "ایو روشه" رو هم بهت پیشنهاد بدم که روی حیوانات آزمایش نمیکنه و کیفیت خوبی هم داره.

موفق باشی

ویرایش توسط lone wolf : 17-12-2011 در ساعت 07:26

10. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما lone wolf برای ارسال این پست سودمند:

AZAD (17-12-2011),baher (17-12-2011),Blue (17-12-2011),hadi000 (17-12-2011),Texas (17-12-2011),The Almighty (17-12-2011),yasaman1178 (17-12-2011),yasamin (18-12-2011),رامين (16-07-2013)

عضو صمیمی
    تشکر 499 بار در 77 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط blue نمایش پست ها
    هادی و یاسمین عزیز،

نمک هیمالیا همون "نمک سنگ" خودمونه. هیج فرقی نداره. این اسم رو پاکستان روش گذاشته تا بتونه جیبِ ما رو خالی کنه. مثل همه ی نمک های معدنی از بلورهای هالیت تشکیل شده و همه ی خواص شگفت انگیزی که براش ذکر میشه دروغِ محضه!! مثل نمک های دیگه هیچ خاصیتی جز بیمار کردن ما نداره.:)

نمک دریا هم همین طور!....نمک دریا، نمکیه که از تبخیر شدن آب دریا به دست اومده، مگه نه؟ نمک معدنی (که همون نمک عادّیِ خودمونه) هم دقیقاً همین طور حاصل شده. وقتی اقیانوس ها از خشکی ها کنار رفتن، لکه هایی از آب دریا در مناطق پست تر باقی موند. این دریاچه ها زیر گرمای خورشید کوچکتر و کوچکتر (و غلیطتر و غلیظتر) شدن تا اینکه همه ی آبشون تبخیر شد و فقط نمک باقی موند. ساختار شیمیایی این دو نمک یکسانن! تحقیقات هم نشون دادن که هیچ فرقی بین نمک معدنی و نمک دریا نیست و نمک دریا برای سلامتی بهتر از نمک معدنی نیست، گرچه مطبوعات و تبلیغات دوست دارن به ما اینطور القاء کنن. (نظر مایو کلینیک : اینجا)

چرا اصلاً نمک بخوریم؟ ما اساساً قرار نیست به غذامون نمک اضافه کنیم. هرچیزی که ما می خوریم نمک داره و نیاری نیست ما بهش اضافه کنیم. درسته که بدن ما برای پایه ای ترین فعّالیتهاش به یون های سدیم نیاز داره و بدون اون نمی تونه زنده بمونه، بله، ولی فقط همون اندازه که در آب، دانه ها، سبزی ها و میوه ها وجود داره، نه بیشتر! بجز نونواها و کسایی که روزی چندین ساعت زیر آفتاب ورزشهای سنگین می کنن، خیلی بعیده که بدن ما با کمبود نمک روبرو بشه، ولی اگه نگرانی وجود داشت، میشه مقدار بیشتری از شلغم، کرفس، چغندر، اسفناج، هویج، جعفری، خربزه و موز استفاده کرد. متأسفانه ما رو از بچگی به دیدن نمکدون و چشیدن طعم نمک عادت دادن. وقتی بُرشهای آغشته به نمکِ خیار رو تو حلقمون می چپوندن نمی دونستن دارن رفتاری رو به جگرگوششون آموزش میدن که اونو برای ابتلا به لیست بلندی از بیماری ها آماده می کنه. ولی خوب خوشبختانه هنوز زنده ایم و خیلی راحت میشه این عادت رو تغییر داد. فقط کافیه دو سه بار غذامونو بدون نمک بخوریم. سلیقه ی ما بطرز بارنکردنی ای انعطاف پذیره!

با این حال اگه جایی لازمه حتماً نمک استفاده بشه، همون نمک آشپزخونه ی عادی (معدنی) احتمالاً بهتر از چیزیه که به نام نمک دریا فروخته میشه چون نمک معدنی وقتی از دریا جدا شده که آب دریاها هنوز آلوده به مواد نفتی، پسابهای شهری/صنعتی، آفت کش ها و فلزات سمی مثل جیوه نشده بود. :)

موافقم یاسمن جان، اتفاقاً منم چند روزه که دوباره شروع کردم!:d جالبه که توی همین مدّت کوتاه از شرّ دو کیلو وزن اضافه که چند وقت بود اذیّتم می کرد راحت شدم.:)
    بلو جان بسیار سپاسگذارم از راهنماییت- آره راستش گاهی اوقات فکرمیکنم اگه غذای طبیعی کاملترین باشه که هست پی قطعا خدا یه فکری برای نمکش هم کرده و لازم نیست که من نگران نمک باشم. به قول شما ما رو متاسفانه مثل بسیاری از عادت بد غذایی دیکه به اینم عادت دادن.
    بازم ممنون از راهنماییت. روشنگری خوبی بود
    ضمنا به خاطر شروع کردن خامگیاهخواری بهتون تبریک میگم

12. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما hadi000 برای ارسال این پست سودمند:

AZAD (12-02-2012),baher (17-12-2011),Blue (17-12-2011),Texas (17-12-2011),The Almighty (17-12-2011),yasaman1178 (17-12-2011),yasamin (18-12-2011),رامين (16-07-2013)

عضو صمیمی
    تشکر 499 بار در 77 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lone wolf نمایش پست ها
    هادی جان، برای تولید صابون مراغه از چربی حیوانی استفاده میشه!
    درسته که یه محصول سنتیه و هیچ وقت روی حیوانات آزمایش نمیشه، ولی در ساختش یک راست از بافت جانوری استفاده میکنن که نه تنها برای سلامتی پوست و مو مفید نیست و ضرر داره، بلکه یک محصول کاملا ضد وگان و ضد حقوق حیواناته.

پیشنهاد میکنم از صابونهای سبز دست سازی که خیلی از عطاریها میارن استفاده کنید که کاملا گیاهیه و در ساختش فقط از روغنهای گیاهی استفاده شده...

برای شستن موها میتونم شامپوهای "ایو روشه" رو هم بهت پیشنهاد بدم که روی حیوانات آزمایش نمیکنه و کیفیت خوبی هم داره.

موفق باشی
    ممنونم گرگ تنها- آره راستش یادم نبود که صابون مراغه یه محصول حیوانیه. ولی بعدش تو اینترنت سرچ کردم و دیدم بله... دیگه اصلا به هیج وجه استفاده نکردم و نخواهم کرد.
    بازم ممنونم از راهنماییت

14. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما hadi000 برای ارسال این پست سودمند:

AZAD (12-02-2012),baher (17-12-2011),Blue (17-12-2011),Texas (17-12-2011),The Almighty (17-12-2011),yasaman1178 (17-12-2011),yasamin (18-12-2011),رامين (16-07-2013)

Junior Member
    تشکر 33 بار در 5 پست

سلام دوستان

من محمد هستم 17 سالمه متاسفانه 45!!!!كيلو اضافه وزن داشتم!!!! تصميم گرفتم كه يه فكري به حال خودم كنم يه اشنايي تو اهواز داشتيم كه اون گياهخوار بود اون به من پيشنهاد داد كه گياهخوار بشم.از اونجايي كه تو شهر ما دكتري نيست كه درباره گياهخواري اطلاع داشته باشه ناچار خودم يه رژيم واسه خودم اختراع كردم . كه به اين صورت بود : صبحانه يه پرتقال ميخورم قبل از نهار يه هويج ميخورم و واسه نهار كاهو و سيب ميخورم واسه شام هم بازم كاهو ميخورم. اين روند رو الان 45 روز انجام ميدم و خوشبختانه 15 كيلو وزن كم كردم (113 شد 98)

از دوستان خواستم بپرسم اين رژيم من مشكلي نداره لطفا راهنماييم كنيد

16. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما GoodLife برای ارسال این پست سودمند:

AZAD (12-02-2012),lone wolf (03-02-2012),yasaman1178 (03-02-2012),yasamin (03-02-2012),رامين (16-07-2013)

( Super Moderator ) مدیر ارشد تالار . بخش جامعه و خانواده
    تشکر 10,491 بار در 1,474 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GoodLife نمایش پست ها
    سلام دوستان

من محمد هستم 17 سالمه متاسفانه 45!!!!كيلو اضافه وزن داشتم!!!! تصميم گرفتم كه يه فكري به حال خودم كنم يه اشنايي تو اهواز داشتيم كه اون گياهخوار بود اون به من پيشنهاد داد كه گياهخوار بشم.از اونجايي كه تو شهر ما دكتري نيست كه درباره گياهخواري اطلاع داشته باشه ناچار خودم يه رژيم واسه خودم اختراع كردم . كه به اين صورت بود : صبحانه يه پرتقال ميخورم قبل از نهار يه هويج ميخورم و واسه نهار كاهو و سيب ميخورم واسه شام هم بازم كاهو ميخورم. اين روند رو الان 45 روز انجام ميدم و خوشبختانه 15 كيلو وزن كم كردم (113 شد 98)

از دوستان خواستم بپرسم اين رژيم من مشكلي نداره لطفا راهنماييم كنيد

سلام محمد جان. خیلی خوش آمدی.
    15 کیلو کاهش وزن در عرض 45 روز!؟ اونم این مدلی!!!؟البته که این رژیم مشکل داره!
    شما هنوز در سن رشدی و رژیم های سخت و سنگین در درازمدت نتایج خوبی به دنبال نداره!
    اولا اینکه با یک پرتقال و سیب و یک هویج و یک کمی کاهو در این سن و با توجه به اینکه احتمالا مشغول تحصیلی و در مقطع تحصیلی حساسی هم هستی نمیتونی همه مواد لازم وضروری را برای بدنت تامین کنی. برای گیاهخواری باید بدونی که چی بخوری که همه مواد مغذی به بدنت برسه که بر حسب سن و جنس و و وضعیت کاری و تحصیلی و میزان فعالیت و ...متفاوته و نمیشه یک نسخه را برای همه تجویز کرد. با این رویه که پیش گرفتی خیلی زود خسته میشی و رها میکنی و دوباره وزنی که با این زحمت کم کردی برمی گرده سر جاش!! علاوه بر اون اگرمواد لازم بهت نرسه روی میزان یادگیریت هم تاثیر میذاره و از لحاظ جسمی هم ممکنه خدای نکرده ضعیف بشی و ریزش مو پیدا کنی یا دندونات خراب بشه و ...حتما باید با یک متخصص برای یک رژیم لاغری درست، مشورت کنی که ما بهترینش رو داریم. خانم دکتر زرین که خودشون گیاهخوارند و میتونی سوالت روبا ایشون مطرح کنی.
    خامگیاهخواری بهترین و سالم ترین روش کاهش وزنه. میتونی با انجمن خامگیاهخواران هم تماس بگیری. اونا مشاور تغذیه دارن و راهنماییت میکنن.اما همونطوری که گفتم باید بدونی چطور خامگیاهخواری کنی. یک پسر 17 ساله که هنوز رشدش کامل نشده و نزدیک کنکوره حتما رژیمش با یک آدم 60 ساله که دیابت و ناراحتی قلبی، فشاربالا و چربی خون داره متفاوته...
    فعلا تا مشاور تغذیه پیدا کنی رژیم متنوعی در پیش بگیر و غنی از سبزی و صیفی جات ، میوه های مختلف ، جوانه هاو مغز ها ، تاهمه مواد لازم به بدنت برسه. البته مغز ها را بخاطر چربیشون کمتر مصرف کن.
    دنبال یک راه حل مقطعی و کوتاه مدت نباش! دنبال یک روش درست و همیشگی برای تغذیت باش که تداوم داشته باشه. چون اگر بعد از کاهش وزن دوباره به سیستم غذایی قبلت برگردی خیلی زود وزنی رو که از دست دادی سرجای اولش بر میگرده! اما اگر با مطالعه، آگاهانه، آرام اما محکم قدم برداری علاوه بر کاهش وزن از سلامت بیشتری هم برخوردار خواهی بود و میتونی به یک تعادل پایدار برسی.
    موفق باشی:)

Yesterday is History, Tomorrow is Mystery, Today is a Gift... That's why it's called
    Present

18. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما yasaman1178 برای ارسال این پست سودمند:

AZAD (12-02-2012),GoodLife (03-02-2012),lone wolf (03-02-2012),Texas (03-02-2012),The Almighty (03-02-2012),yasamin (03-02-2012),رامين (16-07-2013)

Junior Member
    تشکر 33 بار در 5 پست

خيلي ممنون كه راهنماييم كردين نزديك بود دستي دستي خودمو بدبخت كنم

متاسفانه من چون شهرستان هستم دكتري نيست كه درباره گياهخواري اطلاعاتي داشته باشه چون پيش هر دكتر تغذيه رفتم تا گفتم من رژيمي ميخوام كه بر پايه گياهخواري باشه يا گفتن تخصصش رو ندارن يا هم گفتن گياهخواري به بدن صدمه ميرسونه و اگه گوشت و لبنيات رو قطع كني مريض ميشي و از اين حرفا . . . اين وسط من موندمو گياهخواريو يه هيكله گنده

20. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما GoodLife برای ارسال این پست سودمند:

Texas (03-02-2012),yasaman1178 (03-02-2012),yasamin (03-02-2012),رامين (16-07-2013)

( Super Moderator ) مدیر ارشد تالار . بخش جامعه و خانواده
    تشکر 10,491 بار در 1,474 پست

متاسفانه خیلی از پزشکان در مورد گیاهخواری دانش کافی ندارند و فقط یک مشت محفوظات از کتاب های قدیمیشون و یک سری تبلیغات دیکته شده رو تکرار میکنن!
    بدن ما به هیچ وجه به گوشت و لبنیات احتیاج نداره بلکه به پروتئین و کلسیم نیاز داره که اونم با یک سیستم غذایی صحیح به راحتی از منابع گیاهی میتونه تامین بشه.
    راستی محمد میونت با ورزش چطوره!؟ حتما باید ورزش رو همراه با رژیم جدی بگیری!
    اینجا رو ببین:

Yesterday is History, Tomorrow is Mystery, Today is a Gift... That's why it's called
    Present

22. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما yasaman1178 برای ارسال این پست سودمند:

GoodLife (03-02-2012),lone wolf (03-02-2012),Texas (03-02-2012),The Almighty (03-02-2012),yasamin (03-02-2012)

Junior Member
    تشکر 33 بار در 5 پست

شديدا تائيد ميشه

من روزانه 4 ساعت پياده روي ميكنم صبح 2ساعت بعد ظهر هم 2 ساعت

24. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما GoodLife برای ارسال این پست سودمند:

AZAD (12-02-2012),hadi000 (03-02-2012),lone wolf (03-02-2012),Texas (03-02-2012),yasaman1178 (03-02-2012),yasamin (03-02-2012)

صفحه 2 از 8 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

اکنون 1 کاربر در حال مطالعه مبحث هستند (0 عضو و 1 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
ساعت 21:32 بر حسب GMT +3.5 می باشد. Powered by: vBulletin Version 4.2.1 vBFarsi Language Pack Version 4.2
Forum Modifications By Marco Mamdouh مطالب درج شده توسط کاربران بیانگر نظر شخصی آنها بوده و ممکن است همسو با اهداف و دیدگاه های مدیریت سایت نباشد. تمامی مطالب و مقالات ارائه شده فقط جنبه اطلاع رسانی دارند.