مهمان گرامی خوش آمدید، جهت عضویت در سایت و دسترسی به کلیه امکانات آن لطفاً کلیک کنید
حمایت از خرگوش ها: فرشته های بی صدا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
Like Tree1Likes
  • 1 Post By hoopak

موضوع: حمایت از خرگوش ها: فرشته های بی صدا

عضو انجمن
    تشکر شده 2 بار در 1 پست

Angry حمایت از خرگوش ها: فرشته های بی صدا

سلام من خرگوش میخوام عاشقشونم. پیام بدید لطفا. اصفهان دلم میسوزه واسه این طفلیا. تورو خدا تو این تهران درندشت تو این پارکها تو کوچه و خیابونها این بیچاره ها رو ول نکنین.. اینا قدرت دفاعی ندارن. تو سرما دو از جون خدا نکنه میمیرن. شما یه لحظه فکر کنین. ا گه شما که یه ادم بالغید و کاملید و انسانید و هوش و شعور دارید و لباس تنتونه یه شب پناه و جای خواب نداشته باشید حالا غذا هیچی. تا صبح تو خیابون چیکار میکنید؟ اگه کسی به دادتون نرسه و نجاتتون نده؟ تورو خدا. این طفلیا گرسنه و خسته و ترسون و لرزون تو سرما بی پناه ... اینا خیلی مظلومن ادم دلش میسوزه تورو خدا انسان باشید .شمایی که واسه بچه چند ساله ت میخوای اسباب بازی بگیری خرگوش نگیر . این نوزاد خرگوش باید شیر بخوره از مامانش نباید جدا شه. به خدا گناه میکنین. خوبه بچه شیرخوره تونو زا شما جدا کنن؟ باهاش ور برن و مثل عروسک باش بازی کنن و بوسش کنن و بعد که ازش خسته شدن پرتش کنن بیرون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوبه؟ شما چون زور دارید ظلم میکنین؟ خرگوش تمیزه حتی جای ادرار و مدفوعشو اگه مشخص کنین همیشه میره همونجا دستشویی میکنه. صداش در نمیاد. به خدا فررشته س. با زبونش خودشو تیمار میکنه اینقدر خزش براق و تمیزه که ادم فکر میکنه هر روز خدشومیشوره بوی گل میده بوی نوزاد میده پاکه مثل فرشته. چطور دلتون میاد ازارش بدید؟ شما ادمها که اینقدر ادعاتون میشه یه روز حموم نرید بوی.... یه روز اگه نظافت نکنین... این خرگوش رو نباید شست دور از جون اگه بشورید میمیره. خدایا چی بگم از دست بعضی انسان نماها. شمایی که میگین اه کثیفه اه مکروهه .. جیشش نجسه.. به اسم دین این فرشته ها رو محکوم میکنین.. تاحالا در مورد خودتون فکر کردین؟
    البته اشتباه برداشت نشه با همه شما نیستم دارم برای اطلاع به همچین ادمهایی که حیوون ازاری میکنن و من به چشم دیدم تو کوچه و خیابون این حرفهارو میزنم. بچه ها.. اونهایی که مدافع حقوق حیواناتید. تورو خدا این مطلبو شیر کینن. من دیدم چطوری خرگوشو ول کردن تو پارکها. غذا بهشون نمیدن. بابا جون وجدان داشته باشید به خدا یه روز تاوان میدید. و تاوانشم سخته و به بهای با ارزشترین چیز زندگیتونه
    من خودم خرگوش دارم اینقدر عاطفیه.. یه روز که حالم بده میاد بالا سرم میشینه و هیچی نمیگه با چشمای معصومش نگاه میکنه غمگین... به خدا ادم دلش کباب میشه.... او ن صاحبشو میشناسه وقتی لیستون میزنه یعنی عاشقتونه چطور دلتون میاد به فکر خرید و فرو شباشید یا به سود این فروشنده های بی وجدان که جلوی بچه خرگوشی که هنوز دندون نداره باید شیر بخوره نون خشک کپک زده میندازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه شما رو با شکم گرسنه نون خشک سالم هم بدن نمی خورید. خوبه با بچه شما اینکارو بکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
    من از این شهر به خاطر بی وجدانیهاش و... فرار کردم و امکان سرپرستی این فرشته ها و بقیه کوچولوهای بی دفاع تو تهرانو ندارم ولی تو اصفهان حاضرم با کمال میل قبولشون کنم. لطفا خواهشا مطالب منو شیر کنین. اطلاع رسانی کنید. لطفا وجئان درد بگیرید نه یک شب همیشه تا بقیه هم تو روز مبادا به دادتون برسن. کساییکه ازار میرسونن به حیوونها غضب خدا رو واسه خودشون خریدن. بابا یه پر سبزی مگه چقدر پولشه که این بیگناه ها رو گشنه میزارید؟ خدا نبخشه کسی که این فرشهت ها رو به خاطر زیباییشون وقتی هنوز شیر میخورن از مادرشون جدا میکنه تا کاسبی کنه و اونهایی که میخرن تا مدتی که کوچیکه اسباب بازی خودشون یا بچه شون باشه و بعد بی سرپناه البته اگه زنده بمونه ولش میکنن. تورو خدا نکنید. تورو خدا التماس میکنم اینکارو نکنید. اگه نمیتونین نگهدار ی کنین و بهش عشق بدین و باهاش خوب رفتار کنین ازشون فاصله بگیرید پول تو جیب دست فروشها یی که به هیچی بجز پول فکر نمیکنن نکنید تا مجبور شن این شغلو عوض کنن. قاچاق نوزاد حیوونها. باباجان این غیر قانونی همه جای دنیا ولی خب از اونجاییکه اینجا ایرانه این یه چیزشم ضد حقوق حیواناته
    تورو خدا شیر کنید و اطلاع رسانی کنید

hanna likes this.

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما hoopak برای ارسال این پست سودمند:

baher (01-01-2014),hanna (09-08-2014)

عضو انجمن
    تشکر 0 بار در 0 پست

سلام دوستان.من دو تا خرگوش نر و ماده برای واگذاری دارم. ماده عقیم شده. هر دوشون خیلی زیبا و مهربون و مظلوم هستن. خیلی شکمو هستن البته! تو رو خدا اگه شرایط نگهداریشونو دارین با من تماس بگیرید..من تا آخر هفته دارم اسباب کشی می کنم و وقت زیادی ندارم. شماره من 09198583186

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

اکنون 1 کاربر در حال مطالعه مبحث هستند (0 عضو و 1 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
ساعت 07:09 بر حسب GMT +3.5 می باشد. Powered by: vBulletin Version 4.2.1 vBFarsi Language Pack Version 4.2
Forum Modifications By Marco Mamdouh مطالب درج شده توسط کاربران بیانگر نظر شخصی آنها بوده و ممکن است همسو با اهداف و دیدگاه های مدیریت سایت نباشد. تمامی مطالب و مقالات ارائه شده فقط جنبه اطلاع رسانی دارند.