مهمان گرامی خوش آمدید، جهت عضویت در سایت و دسترسی به کلیه امکانات آن لطفاً کلیک کنید
سگ های گیاهخوار - صفحه 2
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13 تا 24 از مجموع 26
Like Tree17Likes

موضوع: سگ های گیاهخوار

عضو انجمن
    تشکر 3 بار در 2 پست

اینجا چه خبره؟
    تو این 2 سالی که اینجا اومدم تا حالا ندیدم کسی با کسی اینطوری بحث کنه!
    همیشه به همه گفتم صمیمیتی که ما گیاهخوارا اینجا با هم داریم هیچ جا پیدا نمیشه ولی ظاهرا یه سری چیزا عوض شده!
    بنده با نظر bahri موافقم
    سگ یه موجود گیاهخوار یا همه چیز خوار نیس و اینکه موجودی به اجبار غذایی بر خلاف رژیم غذایی طبیعیش رو بخوره دلیل بر این نمیشه که همه چیز خوار بشه...
    انسان هم به دلایلی به سمت گوشتخواری رفته و تا حد کمی هم با خوردن گوشت سازگاری پیدا کرده اما نه کاملا و هنوز به نظر من نمیشه حتی اونو کاملا همه چیز خوار به حساب آورد...
    در مورد هیتلر هم خیلیا میگن گیاهخوار بوده خیلیا هم میگن که زیاد گوشت مصرف نمیکرده...
    اما به هر حال اولین کسی بوده که زنده شکافی رو در آلمان ممنوع میکنه...
    بنده به شخصه هیتلر رو یه آدم خونریز و وحشی نمیدونم و به هیچ عنوان هم اعداد و ارقام اغراق آمیز و خنده داره هولوکاست رو قبول ندارم و آلمان بعد از مشکلات و جنگ جهانی اول نیاز به جنگیدن برای به دست آوردن حق و حقوقش داشت...
    وارد این بحثا نشیم من نه میگم هیتلر خوب بوده و نه بد و خوب و بد مطلقی هم قطعا وجود نداره اما چیزی که مهمه اینه که حتی اگه هیتلر رو قاتل و وحشی و خونریز بدونیم این چیزی از کارهای خوبی که در دفاع از حقوق حیوانات کرده کم نمیکنه...
    هر چند که خوردن گوشت منشاء خیلی از بیماری های جسمی و روحیه اما همونطور که بارها اینجا از دوستان شنیدم گیاهخواری به معنی رویین تن شدن نیس...
    دوستان خواهشا با صمیمیت بیشتری با هم صحبت کنید
    سرافراز باشید

tooka and amy74 like this.

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Black Cat برای ارسال این پست سودمند:

amy74 (19-05-2015),tooka (18-05-2015)

عضو فعال
    تشکر 53 بار در 32 پست

وارد این بحثا نشیم من نه میگم هیتلر خوب بوده و نه بد و خوب و بد مطلقی هم قطعا وجود نداره اما چیزی که مهمه اینه که حتی اگه هیتلر رو قاتل و وحشی و خونریز بدونیم این چیزی از کارهای خوبی که در دفاع از حقوق حیوانات کرده کم نمیکنه...

عزیز جان! شما نمی‌تونی انسان‌ها رو بکشی بعد بری برای دفاع از حقوق حیوانات کاری بکنی... اولا که هیتلر گیاهخوار نبوده (بلکه این پروپاگانداش بوده تا بگه من سنگدل نیستم!) و اگه هم باشه بازم ربطی به هیچی نداره.
    دوما چه کاری برای دفاع از حقوق حیوانات کرده این هیتلر خان که من به عمرم تا حالا اینو نشنیده بودم؟ منظورت همون گیاهخواری که نبوده هست صرفا؟؟
    سوما انسان هم یک گونه‌ی حیوانی هست به اسم هوموسپیان! هیتلر هیچ کاری در دفاع از حقوق حیوانات نمیتونسته کرده باشه وقتی میاد انسان‌ها رو میکشه چون انسان‌ها هم خودشون حیوان هستن... اینجاست که انسان‌ستیزیِ بعضی از ماها خودشو نشون میده!

4. تشکرها از این نوشته :

amy74 (19-05-2015)

مدیر تالار
    تشکر 633 بار در 267 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Black Cat نمایش پست ها
    بنده به شخصه هیتلر رو یه آدم خونریز و وحشی نمیدونم و به هیچ عنوان هم اعداد و ارقام اغراق آمیز و خنده داره هولوکاست رو قبول ندارم و آلمان بعد از مشکلات و جنگ جهانی اول نیاز به جنگیدن برای به دست آوردن حق و حقوقش داشت...
    ...

نمونه زنده اینکه گیاهخواری لزوما باعث اعتلای اخلاقی یا عقلی آدم نمیشه!

6. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما giak برای ارسال این پست سودمند:

amy74 (19-05-2015),baher (19-05-2015)

عضو فعال
    تشکر 53 بار در 32 پست

همیشه به همه گفتم صمیمیتی که ما گیاهخوارا اینجا با هم داریم هیچ جا پیدا نمیشه ولی ظاهرا یه سری چیزا عوض شده!
    شما با یک دونه پُست همیشه اینا رو گفتید؟
    صمیمیت از نظر شما چه معنایی داره؟ اینکه هر کسی حرف اشتباهی زد، هیچکس بهش اشتباهشو یادآوری نکنه و فقط قربون صدقه‌اش بره؟!

Junior Member
    تشکر 6 بار در 4 پست

دوستان ارجمند....
    لطفا کمی آرومتر... در مورد جنایتهای هیتلر هیچ شکی وجود نداره... و اینکه هیتلر یه سری اختلالات روانی داشته... ممکنه یه زمانی از زندگیش هم گیاهخواری کرده باشه... ممکن هم هست اصلا گیاهخوار نبوده.... یه چیز را هم در نظر داشته باشید ما وقتی میتونیم در موردش نظر قطعی بدیم که به مستندات دقیق دسترسی داشته باشیم... که البته ما بهشون دسترسی نداریم و مستنداتی که در دسترس هست قطعا از فیلترهای فاتحان جنگ عبور کرده و بعد به دست ما رسیده... اینکه هیتلر حاضر شده حتی یک انسان را هم بکشه، قابل قبول نیست چه برسه به چند میلیون نفر... ولی بهتره هیتلر را به تاریخ بسپاریم و در مورد خودمون و اهداف والامون صحبت کنیم... جهانی بدون خشونت... فکر کنم بهتر باشه بحث هیتلر که شخصی خاص بوده با تفکرات خاص و هر فردی ممکنه قضاوتی متفاوت با توجه به برداشتهای خودش داشته باشه، صورت نگیره...
    نتیجه اینکه سگتون را بهتره گیاهخوار نکنید!
    ممنون...

tooka likes this.

عضو فعال
    تشکر 53 بار در 32 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri نمایش پست ها
    دوستان ارجمند....
    لطفا کمی آرومتر... در مورد جنایتهای هیتلر هیچ شکی وجود نداره... و اینکه هیتلر یه سری اختلالات روانی داشته... ممکنه یه زمانی از زندگیش هم گیاهخواری کرده باشه... ممکن هم هست اصلا گیاهخوار نبوده.... یه چیز را هم در نظر داشته باشید ما وقتی میتونیم در موردش نظر قطعی بدیم که به مستندات دقیق دسترسی داشته باشیم... که البته ما بهشون دسترسی نداریم و مستنداتی که در دسترس هست قطعا از فیلترهای فاتحان جنگ عبور کرده و بعد به دست ما رسیده... اینکه هیتلر حاضر شده حتی یک انسان را هم بکشه، قابل قبول نیست چه برسه به چند میلیون نفر... ولی بهتره هیتلر را به تاریخ بسپاریم و در مورد خودمون و اهداف والامون صحبت کنیم... جهانی بدون خشونت... فکر کنم بهتر باشه بحث هیتلر که شخصی خاص بوده با تفکرات خاص و هر فردی ممکنه قضاوتی متفاوت با توجه به برداشتهای خودش داشته باشه، صورت نگیره...
    نتیجه اینکه سگتون را بهتره گیاهخوار نکنید!
    ممنون...
    همین جمله‌ی آخرتون اشتباهه. سگ‌ها کاملا به گیاهخواری جواب مثبت میدن. شما بر چه اساسی دارید می‌گید بهتره گیاهخوارشون نکنیم؟ بله، بعضی نژادهای گربه‌ها به گیاهخواری جواب منفی می‌دن، ولی تقریبا تمام سگ‌ها هیچ مشکلی با غذاهای گیاهی ندارن. ای‌بسا سالم‌تر هم میشن. من تعجب می‌کنم چطور دوستان به راحتی میان حکم صادر می‌کنن که سگ‌ها نمی‌تونن وگان بشن... اگه خواستید منابع انگلیسی خوبی در این زمینه وجود داره که می‌تونم لینک بدم. منابع فارسی هم هست. کافیه جستجو کنید.

عضو فعال
    تشکر 69 بار در 49 پست

آخر من نفهمیدم می تونم سگ داشته باشم یا نه؟ من خیلی سگ ها رادوست دارم اما حاضرنیستم گوشت یک موجود دیگه را به سگم بدهم. وراستش اگه قرار باشه گیاهخوار نشه موافق نگهداری از سگ نیستم. همون طوطی های وگان خودم بهترن.

عضو فعال
    تشکر 53 بار در 32 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tooka نمایش پست ها
    آخر من نفهمیدم می تونم سگ داشته باشم یا نه؟ من خیلی سگ ها رادوست دارم اما حاضرنیستم گوشت یک موجود دیگه را به سگم بدهم. وراستش اگه قرار باشه گیاهخوار نشه موافق نگهداری از سگ نیستم. همون طوطی های وگان خودم بهترن.
    هم سگ هم گربه هر دو میتونن وگان بشن... فقط بعضی نژادهای گربه‌ها زیاد پاسخ مثبتی به این وگان‌شدن نمیدن و نیاز به تحقیق بیشتری داره قبل از اینکه وگان‌شون کنید. ولی سگ‌ها چون مانند ما همه‌چیزخوار هستن، می‌تونن انتخاب کنن که گیاهخوار بشن و هیچ مشکلی هم براشون پیش نیاد.

12. تشکرها از این نوشته :

tooka (21-05-2015)

عضو فعال
    تشکر 69 بار در 49 پست

من خیلی جا ها خوندم که میشه سگها راگیاهخوار کرد وسالمتر هم می ماند ولی می خواهم کسی که این تجربه را داره بگه که من خیالم راحت بشه.

عضو فعال
    تشکر 53 بار در 32 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tooka نمایش پست ها
    من خیلی جا ها خوندم که میشه سگها راگیاهخوار کرد وسالمتر هم می ماند ولی می خواهم کسی که این تجربه را داره بگه که من خیالم راحت بشه.
    اینم تجربه:
    http://dogforum.ir/entry/759

tooka and giak like this.

عضو انجمن
    تشکر 3 بار در 2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Modernist نمایش پست ها

عزیز جان! شما نمی‌تونی انسان‌ها رو بکشی بعد بری برای دفاع از حقوق حیوانات کاری بکنی... اولا که هیتلر گیاهخوار نبوده (بلکه این پروپاگانداش بوده تا بگه من سنگدل نیستم!) و اگه هم باشه بازم ربطی به هیچی نداره.
    دوما چه کاری برای دفاع از حقوق حیوانات کرده این هیتلر خان که من به عمرم تا حالا اینو نشنیده بودم؟ منظورت همون گیاهخواری که نبوده هست صرفا؟؟
    سوما انسان هم یک گونه‌ی حیوانی هست به اسم هوموسپیان! هیتلر هیچ کاری در دفاع از حقوق حیوانات نمیتونسته کرده باشه وقتی میاد انسان‌ها رو میکشه چون انسان‌ها هم خودشون حیوان هستن... اینجاست که انسان‌ستیزیِ بعضی از ماها خودشو نشون میده!
    صحبت های من کاملا روشن بود
    اولا بنده نگفتم هیتلر گیاهخوار بوده گفتم بعضیا میگن بوده بعضیا میگن گوشت کم مصرف میکرده...
    دوما تو کامنت قبلی گفتم که هیتلر زنده شکافی رو ممنوع کرد...
    سوما خوب و بد مطلقی وجود نداره و کارهای خوب جای خودشون رو دارن و کارهای بد جای خودشون...
    اگه هیتلر هزاران انسان رو هم کشته باشه ولی زنده شکافی رو ممنوع کرده باشه و گیاهخوار بوده باشه جون هزاران حیوان رو هم نجات داده و آدم کشتنش چیزی از این کم نمیکنه...
    همونطور که برعکسش هم صادقه...
    شما کارهای خوب رو بخاطر کارهای بد نادیده میگیرین؟!
    حالا اگه از نظر شما اینکه یک نفر کارهای خوب رو بخاطر کارهای بد نادیده نمیگیره انسان ستیزه بله با افتخار میگم من انسان ستیزم! :|

عضو انجمن
    تشکر 3 بار در 2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط giak نمایش پست ها
    نمونه زنده اینکه گیاهخواری لزوما باعث اعتلای اخلاقی یا عقلی آدم نمیشه!
    و قطعا گیاهخواری باعث اعتلای ادب و احترام هم نمیشه...

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

اکنون 1 کاربر در حال مطالعه مبحث هستند (0 عضو و 1 مهمان)

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
ساعت 19:54 بر حسب GMT +3.5 می باشد. Powered by: vBulletin Version 4.2.1 vBFarsi Language Pack Version 4.2
Forum Modifications By Marco Mamdouh مطالب درج شده توسط کاربران بیانگر نظر شخصی آنها بوده و ممکن است همسو با اهداف و دیدگاه های مدیریت سایت نباشد. تمامی مطالب و مقالات ارائه شده فقط جنبه اطلاع رسانی دارند.